Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 684 položek.
125600.jpg

Libor Hurdálek Vladimír Šindelář

EVROPA V DOBĚ TŘICETILETÉ VÁLKY -PŘÍLOHA ŠERMÍŘSKÝCH LISTŮ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1994
Nakladatelství:
Další informace:Brožovaná, ušpiněné desky, 23 stran.

Detail zboží...

125599.jpg

Libor Hurdálek

EVROPSKÉ POZEMNÍ VÁLEČNICTVÍ RANÝ STŘEDOVĚK 1. ČÁST -PŘÍLOHA ŠERMÍŘSKÝCH LISTŮ Č.2 / 94


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1994
Nakladatelství:
Další informace:Brožovaná, 29 stran.

Detail zboží...

125603.jpg

Libor Hurdálek

EVROPSKÉ POZEMNÍ VÁLEČNICTVÍ RANÝ STŘEDOVĚK 2. ČÁST -PŘÍLOHA ŠERMÍŘSKÝCH LISTŮ Č.4 / 95


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1995
Nakladatelství:
Další informace:Brožovaná, 29 stran.

Detail zboží...

125607.jpg

Libor Hurdálek

EVROPSKÉ POZEMNÍ VÁLEČNICTVÍ RANÝ STŘEDOVĚK 3. ČÁST -PŘÍLOHA ŠERMÍŘSKÝCH LISTŮ Č.1 / 96


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1996
Nakladatelství:
Další informace:Brožovaná, 26 stran.

Detail zboží...

125611.jpg

Libor Hurdálek

EVROPSKÉ POZEMNÍ VÁLEČNICTVÍ STAROVĚK Č.3 -PŘÍLOHA ŠERMÍŘSKÝCH LISTŮ Č.1 / 94


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1994
Nakladatelství:
Další informace:Brožovaná, 31 stran.

Detail zboží...

125610.jpg

Libor Hurdálek

EVROPSKÉ POZEMNÍ VÁLEČNICTVÍ, STAROVĚK 2. ČÁST -PŘÍLOHA ŠERMÍŘSKÝCH LISTŮ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1993
Nakladatelství:
Další informace:Brožovaná, 24 stran.

Detail zboží...

5004.jpg

Stanislav Budín

F. D. ROOSEVELT- PORTRÉTY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1965
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Brožovaná, edice \"Portréty svazek 11\", první vydání, 208 stran textu a obrázků, profil amerického prezidenta, dobrý stav.

Detail zboží...

72157.jpg

František Valach

FENOMÉN BAŤA


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Práce Praha
Další informace:Brožovaná, eice \"Impulsy\", mírně ušpiněné desky, 1.vydání, 80 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

42489.jpg

Jaroslav Opat

FILOZOF A POLITIK T. G. MASARYK


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Melantrich Praha
Další informace:Vázaná, 472 stran textu a 21 příloh, dobrý stav. Podrobný rozbor Masarykovy politické činnosti i filozofického vývoje v letech 1882-1893.

Detail zboží...

10999.jpg

D. Compagni, G. Villani

FLORENTSKÉ KRONIKY DOBY DANTOVY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:
Nakladatelství:Odeon, Praha
Další informace:Vázaná, mírně poškrábaný přebal, věnování, dobrý stav, vydá¨ní první, edice \" Živá díla minulosti\", 637 stran.

Detail zboží...

Do košíku...

260 Kč

Do košíku...
<<<-1016 | 17 |

18

| 19 | 20 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008