Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 24888 položek.
Marcus Schneck a Jill Caravan
SVĚT KOČEK
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 2008 |
| Nakladatelství: | Svojtka & Co. |
| Další informace: | Vázaná, 160 stran. Tato kniha je nepostradatelnou příručkou pro všechny milovníky koček. Je plná cenných informací a půvabných... |
Nico Vermeulen
ENCYKLOPEDIE: POKOJOVÉ ROSTLINY
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 2007 |
| Nakladatelství: | Levné knihy |
| Další informace: | Brožovaná, 314 stran. Tato encyklopedie je užitečnou příručkou pro výběr rostlin do vašeho domova - do místností se sluncem nebo stínem,... |
Rudolf Janda, Zdenka Jandová
NAŠE PRALESY
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1953 |
| Nakladatelství: | Orbis |
| Další informace: | Vázaná bez obálky, mírně ušpiněné desky, 200 stran, dobrý stav.Nádherná obrazová publikace, zachycující dokonalými záběry neznámou... |
Helena Piersová
BYDLÍ S NÁMI MORČE
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1996 |
| Nakladatelství: | Fragment |
| Další informace: | Brožovaná, 1.vydání, 32 stran, dobrý stav. |
Carin Oliverová
HRAČKY A DOMEČKY PRO KŘEČKY
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 2017 |
| Nakladatelství: | Mladá fronta |
| Další informace: | Brožovaná, 96 stran, dobrý stav.Po ty, kteří si pořizují svého prvního domácího mazlíčka, jsou křečci jako stvoření. Není těžké... |
John Brookes
VŠECHNO O ZAHRADĚ [NÁVODY, JAK SE STÁT ARCHITEKTEM SVÉ ZAHRADY]
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 2004 |
| Nakladatelství: | Fortuna Print, Praha |
| Další informace: | Kniha podává praktické rady, návody a ukázky, jak si naplánovat, vytvořit a uspořádat svou zahradu.Vázaná, 288 stran, dobrý stav. |
Petr Slavík
BLÍZKÁ SETKÁNÍ
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 2015 |
| Nakladatelství: | Jota |
| Další informace: | Brožovaná, 251 stran. Příběhy fotografií a fotografie příběhů. Blízká setkání nejsou jen exkluzivní obrazovou publikací plnou... |
Jiří Baier
CO NEVÍME O HOUBÁCH
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1993 |
| Nakladatelství: | Artia , Granit |
| Další informace: | Vázaná, 64 stran, Edice Člověk v přírodě č.3, ilustrace B. Vančura, dobrý stav, kniha je po silném kuřákovi. |
František Pospíšil, Blažena Hrachová
UŽITKOVÉ ROSTLINY JIŽNÍCH ZEMÍ
| Kategorie: | Knihy / Přírodní vědy |
| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | Academia Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1.vydání, 160 stran, 25 obrázků v textu, 12 barevých příloh na kterých je 81 obrázků, dobrý stav, kniha je po silném... |