Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English

Obchodní podmínky


  • Stav položky odpovídá jejímu stáří, pokud není v popisu výslovně uvedeno jinak. Popis je tvořen podle nejlepšího vědomí a svědomí. Nelze ho považovat za právní ručení a proto nemohou být s odvoláním na něj vznášeny reklamace.
  • Všechny ceny jsou uvedeny v korunách nebo EUR, UDS a jsou konečné. Při nákupu většího množství položek je možno domluvit množstevní slevu.
  • Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém byly doručeny, nejpozději však do 3 pracovních dní ode dne doručení. Lhůta se může prodloužit v případě omezení prodeje z důvodu dovolené a pod. Objednané zboží se v době od poslední pravidelné aktualizace mohlo prodat ve volném prodeji v našem kamenném obchodě a není již na skladě. O této skutečnosti Vás budeme neprodleně informovat a podaná objednávka nepředstavuje žádný právní nárok na přednostní nákup.
  • Při platbě převodem na území České republiky účtujeme poštovné a balné ve výši 80,- Kč. Při zaslání na dobírku na území České republiky účtujeme poštovné a balné ve výši 130,- Kč, na Slovensko 250,- Kč. Poštovné a balné do zahraničí je rozděleno podle ceníku České pošty takto: A. Převod na účet. Zaslání do Polska a Slovenska. Poštovné 210 Kč. B. Převod na účet. Platí pro Německo, Belgii, Černou Horu, Finsko, Island, Rumunsko, Srbsko, Švédsko a Turecko. Poštovné 550 Kč. C. Převod na účet. Bělorusko, Dánsko, Itálii, Kypr, Lucembursko, Nizozemsko, Rakousko, San Marino, USA, Vatikán. Poštovné 400 Kč. D. Převod na účet. Platí pro zbytek světa. Poštovné 450 Kč. Při platbě převodem předáváme zásilku České poště ihned po obdržení částky na našem účtu.
  • Vzhledem k tomu, že Česká pošta nepřijímá zásilky nad 20 kg, větší objednávky Vám odešleme ve dvou balících. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, můžete ji po domluvě do 14 dnů vrátit ve stejném stavu, zabalené a pojištěné. Peníze budou vráceny po odečtení nákladů za poštovné a balné.
  • Při osobním odběru bude objednávka rezervována v našem obchodu 7 dní, poté ji stornujeme a kniha bude vrácena zpět do nabídky.
  • V případě, že ztratíte o objednávku zájem, je zapotřebí nás o této skutečnosti informovat. Máme právo nereflektovat na objednávky klienta, který opakovaně neplní závazek odebrat a zaplatit objednané zásilky.
  • Jestliže Vám do tří dnů po uskutečnění objednávky nepřijde potvrzení o jejím přijetí, prosíme, zavolejte nám.
  • Obchodní podmínky se řídí příslušným ustanoveném občanského zákoníku a zákona o ochraně spotřebitele. Nakupující má právo na ochranu svých osobních údajů a prodávající s nimi nakládá v souladu s platnými právními předpisy.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008