Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 931 položek.
92578.jpg

Maeve Binchy

SILVER WEDDING


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Anglické knihy
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Arrow books
Další informace:Brožovaná, 256 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

117198.jpg

John Le Carré

SILVERVIEW


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Anglické knihy
Rok vydání:2021
Nakladatelství:Pengiun
Další informace:Brožovaná, 207 stran, dobrý stav. Julian Lawndsley has renounced his high-flying job in the City for a simpler life running a bookshop in a small...

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
33771.jpg

SINWJEW APFELBAUM


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Německé knihy
Rok vydání:1921
Nakladatelství:Deutscher Volks Verlag München
Další informace:Brožovaná, mírně poškozené desky, 31 stran textu a obrázků.

Detail zboží...

122825.jpg

Hans Christian Andersen / ハンス・クリスチャン・アンデルセン

SLAVÍK / ナイチンゲール


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Japonské knihy
Rok vydání:1972
Nakladatelství:Yugakusha / Artia
Další informace:Vázaná s mírně natrženou obálkou, 54 stran, ilustrace Jiří Běhounek. Japonské vydání publikovalo nakladatelství Yugakusha v roce 1978....

Detail zboží...

Do košíku...

360 Kč

Do košíku...
122190.jpg

Sylvia Day

SO CLOSE


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Anglické knihy
Rok vydání:2023
Nakladatelství:Penguin books
Další informace:Brožovaná, 375 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
118974.jpg

Antonin Liehm , Jacques Liehm

SOCIALISME À VISAGE HUMAIN : LES INTELLECTUELS DE PRAGUE AU CENTRE DE LA MÊLÉE


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Francouzské knihy
Rok vydání:1977
Nakladatelství:Editions Albatros
Další informace:Paperback, 244 stran. Dobrý stav. Socialismus s lidskou tváří: Pražští intelektuálové v centru sporu.

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
126451.jpg

Jostein Gaarder

SOPHIE\'S WORLD


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Anglické knihy
Rok vydání:1996
Nakladatelství: Phoenix
Další informace:Paperback, 436 stran. In this selection from her novel, the author introduces the Greek masters, Plato and Aristotle, whose thought provided the...

Detail zboží...

Do košíku...

130 Kč

Do košíku...
40055.jpg

Gilbert Archey

SOUTH SEA FOLK


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Anglické knihy
Rok vydání:1967
Nakladatelství:Auckland museum
Další informace:Brožovaná, 3. vydání, 74 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
75332.jpg

Fiona Dunlop

SPAIN - NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Anglické knihy
Rok vydání:2005
Nakladatelství:National Geographic Society
Další informace:Paperback, 399 stran. Second Edition. \"National Geographic Traveler: Spain\" presents a comprehensive portrait of one of world\'s most dynamic...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
7587.jpg

Kurt Peter Karfeld

SPANIEN. EIN FARBBILDWERK (ŠPANĚLSKO V BAREVNÉ FOTOGRAFII


Kategorie:Cizojazyčné knihy / Německé knihy
Rok vydání:
Nakladatelství:Berlin, Zeitgeschichte
Další informace:Text: Fran. de Cossio. Deutsche Bearb. von K.-H. Behrendt. Vázaná se slepovanou obálkou.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
<<<-1075 | 76 |

77

| 78 | 79 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008