Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 73 položek.
Louise L. Hay
MILUJTE SVÉ TĚLO
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 1994 |
| Nakladatelství: | Pragma |
| Další informace: | Brožovaná, 111 stran. Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a ocenit vlastní tělo. Kniha obsahuje... |
Eugen Vasiliak
NAD ČESKOSLOVENSKEM
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 1964 |
| Nakladatelství: | Snklhu Praha |
| Další informace: | Vázaná, poškozená, silně ušpiněná obálka, na předsádce anonymní věnování, 1.vydání, autorem barevných leteckých snímků je eugen... |
Jiří Škopek, Václav Novák & Ludvík Mühlstein
NÁCHODSKO
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 1975 |
| Nakladatelství: | Merkur |
| Další informace: | Vázaná s obálkou, 148 stran. Obrazová publikace. |
Hans-Joachim Neubert, Winfried Maass & Anne Benthues
NEJKRÁSNĚJŠÍ MĚSTA SVĚTA
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 2008 |
| Nakladatelství: | Rebo |
| Další informace: | Vázaná, 208 stran. Tato kniha nabízí cestu kolem světa – po středověkých jádrech evropských měst, podél bazarů orientu až k... |
Ewa Kropiwnicka & Andrzej Kropiwnicki
NEJKRÁSNĚJŠÍ MÍSTA EVROPY
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 2005 |
| Nakladatelství: | Svojtka & Co |
| Další informace: | Vázaná, 94 stran. Tato působivá publikace vám nabízí podívanou do nejkrásnějších evropských míst – i se zasvěceným výkladem. Jsou... |
František Prouza Jaroslav Bůžek
NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | Sdružný závodní klub Nové Město nad Metují |
| Další informace: | Vázaná,fotografie František Prouza, dobrý stav. |
Robert B. Haas
OČIMA KONDORA - LETECKÝ PORTRÉT LATINSKÉ AMERIKY
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 2007 |
| Nakladatelství: | Sanoma Magazines Praha |
| Další informace: | Vázaná s natrženou obálkou, 232 stran. Fotografická kniha zve čtenáře na palubu soukromého letadla k rozhovoru s proslulým fotografem, aby... |
Uspořádal Karel Michl
ORLICKÉ HORY
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 1973 |
| Nakladatelství: | Kruh Hradec Králové |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, 176 stran, 32 stran barevné přílohy, 16 stran cizojazyčných textů, dobrý stav, přiložen kartonový obal. V knize je... |
Jiří Havel
OSTROVY V OBLACÍCH
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | Olympia Praha |
| Další informace: | Vázaná, fotografie autora, 1. vydání, 256 stran, 109 černobílých a 90 barevných fotografií, dobrý stav. |
PANORAMA NACIONAL BELLEZAS DE ESPAÑA Y SUS COLONIAS
| Kategorie: | Knihy / Obrazové publikace |
| Rok vydání: | 1896-1898 |
| Nakladatelství: | Hermenegildo Miralles, Barcelona |
| Další informace: | Polokožená vazba, 300 velkých fotografií, formát 35 x 27 cm. Velmi dobrý stav. Luxusní obrazová publikace. |