Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 158 položek.
46230.jpg

Otto Havelka

LIPTOVSKÉ HOLE


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:1952
Nakladatelství:Čedok
Další informace:Brožura, silně odřené desky, 15 stran.

Detail zboží...

30199.jpg

LONDÝN - SUVENÝR ZE SVĚTOVÉ METROPOLE


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:1995
Nakladatelství:Thomas Benacci, London
Další informace:Brožovaný barevný, obrazový průvodce, výborný stav. 134 barevných ilustrací.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
105563.jpg

Vladimír Križo Jozef Gargulák

MALÁ FATRA -TURISTICKÝ SPRIEVODCA ČSSR


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:1984
Nakladatelství:Šport Bratislava
Další informace:Vázaná, 256 stran, 1 příloha, slovensky, dobrý stav.

Detail zboží...

113214.jpg

Tom Masters

MALEDIVY


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:2010
Nakladatelství:Svojtka & Co
Další informace:Maledivy jsou díky nekonečným plážím, pozoruhodné geografii, bosému luxusu a fantastickému životu pod mořskou hladinou jedinečnou...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
51447.jpg

METEORA


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:1994
Nakladatelství:M. Toumbis Ilioupoli Řecko
Další informace:Brožovaný, silně odřený propagační turistický prospekt, 26 stran textu v češtině a fotografií.

Detail zboží...

107125.jpg

kolektiv autorů , John Noble

MEXIKO


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:2009
Nakladatelství:Svojtka & Co
Další informace:Brožovaná, 1112 stran. Edice: Lonely Planet - Základní řada. Probuďte v sobě archeologa mezi dávnými mayskými chrámy v džunglí...

Detail zboží...

Do košíku...

390 Kč

Do košíku...
89383.jpg

MILÁN - INSPIRACE NA CESTY


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:2017
Nakladatelství:Lingea
Další informace:Inspirace na cesty. Brožovaná, 142 stran. Průvodce nabitý informacemi Vám poradí a doporučí: - co byste měli vidět - kam vyrazit za...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
126142.jpg

Dr. Petr Pfliegel

NA ROZCESTÍ - PRŮVODCE PO CAMINO DEL NORTE A CAMINO PRIMITIVO


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:2026
Nakladatelství:Zalaegerszeg
Další informace:Brožovaná, 202 stran. 49 etap s mapovými náčrty a výškovými profily. Překlad 4. vydání maďarského originálu, první české vydání....

Detail zboží...

Do košíku...

380 Kč

Do košíku...
36486.jpg

NAUČNÁ STEZKA BABIČČINO ÚDOLÍ


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:1981
Nakladatelství:Onv Náchod
Další informace:Brožovaná, 1. vydání, 55 stran textu a fotografií, přiložena maoa, dobrý stav.

Detail zboží...

26273.jpg

NÁCHODSKO A HRADECKO - TURISTICKÝ PRŮVODCE ČSSR


Kategorie:Knihy / Průvodce
Rok vydání:1986
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 290 stran, bez mapy, dobrý stav. Turistický průvodce podává podrobné údaje o popisované oblasti a je určen pro...

Detail zboží...

<<6 | 7 |

8

| 9 | 10 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008