Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 158 položek.
Jan Molík
JIHOČESKÝM KRAJEM. PAMÁTKY, PŘÍRODA
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1985 |
| Nakladatelství: | Krajské středisko státní památkové péče a |
| Další informace: | Brožovaná, 125 stran. Dobrý stav. |
Text Jiří Hilmera
JINDŘICHŮV HRADEC / MĚSTSKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE A STÁTNÍ ZÁMEK /
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1957 |
| Nakladatelství: | Sport. a tur. nakl. Praha |
| Další informace: | Brožovaná, poškozen a ušpiněné desky, 1.vydání, 47 stran textu a fotografií. |
M. Nevrlý a kolektiv
JIZERSKÉ HORY / TURISTICKÝ PRŮVODCE ČSSR Č.15 /
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1983 |
| Nakladatelství: | Olympia Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1.vydání, 331 stran, dobrý stav. |
L. Jirásko L. Leder J. Lorenc
JUGOSLÁVSKÉ HORY - PRŮVODCE OLYMPIA
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1987 |
| Nakladatelství: | Olympia Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1. vydání, 251 stran. |
Maria Lorfd
KAFALLONIA A ZAKYNTHOS
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2004 |
| Nakladatelství: | Rotom Bučovice |
| Další informace: | Brožovaná, 1.vydání, 143 stran, dobrý stav. |
KANADA - TURISTICKÝ PRŮVODCE
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2009 |
| Nakladatelství: | Jota |
| Další informace: | Brožovaná, 1310 stran + DVD. Chcete poznat Kanadu, vydejte se s námi s pomocí naprosto spolehlivých map, jaké v jiných průvodcích nenajdete.... |
KAPESNÍ ATLAS SVĚTA
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1998 |
| Nakladatelství: | Kartografie Praha |
| Další informace: | Vázaná, 2. přepracované vydání, 286 stran, dobrý stav. |
Sestavil Vratislav Teklý
KILOMETRÁŽ ČESKÝCH ŘEK
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1936 |
| Nakladatelství: | Klub č. turiatů |
| Další informace: | Plátěná vazba, s přehledem geologických poměrů vltavského údolí od prof.Radima Kettnera, 112 stran |
KNIHA VZPOMÍNEK NA BENÁTKY
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1994 |
| Nakladatelství: | Bonechi, Firenze |
| Další informace: | Brožovaný barevný, obrazový průvodce, výborný stav. 105 barevných ilustrací. Muzea, galerie, kostely, paláce, monumenty. |
Řídí Jiří Klír, Dr. Alois Maier
KOŽLANSKO -TURISTICKÝ PRŮVODCE
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1966 |
| Nakladatelství: | MNV Kožlany |
| Další informace: | Brožovaná, 33 stran. |