Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 158 položek.
Jack Altman
FRANCIE
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1999 |
| Nakladatelství: | RO-TO-M |
| Další informace: | Brožovaná, 256 stran, překlad Josef Solař, Hana Horová. Berlitz - Kapesní průvodce. |
Jeanne Oliver
FRANCIE - Z ŘADY PRŮVODCŮ LONELY PLANET
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2004 |
| Nakladatelství: | Svojtka & Co |
| Další informace: | Brožovaná, 1100 stran. Francie nabízí každému něco – prosluněné pláže a vinice, zasněžené alpské štíty, pařížské kavárny,... |
Ward Lock & Co.
GUIDE TO LONDON
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1930 |
| Nakladatelství: | Ward, Lock & Co, London |
| Další informace: | 45th edition. Plátěná měkká vazba je na hřbetě natržená, 288 stran + mapy a reklamy. Over One Hundred Illustration. |
ILLUSTROVANÝ PRŮVODCE PO PRAZE A KRÁLOVSTVÍ ČESKÉM
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | ca. 1910 |
| Nakladatelství: | Český zemský svaz ku povznesení návštěvy ci |
| Další informace: | Dobová převazba s vevázanou přední i zadní litografickou obálkou, 101 stran. Velmi dobrý stav. Velké množství fotografií. |
ISCHIA STÁLE ZELENÝ RAJSKÝ OSTROV V NEAPOLSKÉM ZÁLIVU
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2010 |
| Nakladatelství: | Edicioni Di Meglio |
| Další informace: | Brožovaná, 96 stran + rozkládací mapa. |
Josef Petro
ISTRIE
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1993 |
| Nakladatelství: | Globus Jindřichův Hradec |
| Další informace: | Brožovaná, 96 stran textu a obrázků, dobrý stav. |
ISTRIE - CRES - KRK - LOŠINJ - RAB
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2000 |
| Nakladatelství: | Marco Polo |
| Další informace: | Brožovaná, 1. vydání, 120 stran, dobrý stav. |
Gerhard Heck
IZRAEL
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2007 |
| Nakladatelství: | Jan Vašut (Vašut) |
| Další informace: | Brožovaná, 128 stran. Průvodce seznamuje ve stručnosti s nejvýznamnějšími kulturními památkami, historickým vývojem a přírodními... |
Vladimír Knoz
JESENÍKY - PRŮVODCE OLYMPIA
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1975 |
| Nakladatelství: | Olympia Praha |
| Další informace: | Vázaná, 228 stran, dobrý stav |
Ivo Paulík
JESENÍKY OTTŮV TURISTICKÝ PRŮVODCE
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2014 |
| Nakladatelství: | Ottovo nakl. Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 120 stran, dobrý stav. |