Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 158 položek.
ŘECKO - PRŮVODCE DO ZAHRANIČÍ
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1993 |
| Nakladatelství: | Olympia Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1. vydání, 211 stran, dobrý stav. |
Karl Baedecker
BAEDECKERS SCHWEIZ - DIE SCHWEIZ NEBST DEN ANGRENZENDEN TEILEN VON OBERITALIEN, SAVOYEN UND TIROL
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1913 |
| Nakladatelství: | Verlag v. Karl Baedeker, Leipzig |
| Další informace: | Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. Mit 77 Karten, 21 Stadtplänen und 14... |
BANSKÁ BYSTRICA-MESTO SNP A HARMANECKÁ JASKYŇA IZBICA
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1952 |
| Nakladatelství: | Čedok |
| Další informace: | Brožura, 14 stran, slovensky. |
BENÁTKY - 110 BAREVNÝCH FOTOGRAFIÍ- PLÁN MĚSTA
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1995 |
| Nakladatelství: | Storti Edizioni |
| Další informace: | Brožovaná, 64 stran + rozkládací mapa města. |
Přemysl Najbrt
BESKYDY A VALAŠSKO / PRŮVODCE OLYMPIA /
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1974 |
| Nakladatelství: | Olympia Praha |
| Další informace: | Vázaná, ilustrace O. Volšička, 1.vydání, 272 stran, dobrý stav. |
Neal Bedford
BRITÁNIE, IRSKO
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2001 |
| Nakladatelství: | Svojtka & Co |
| Další informace: | Brožovaná, 264 stran. Cestovní průvodce po Británii a Irsku. T řady průvodců Lonely Planet. |
Hélene Le Tac
BUDAPEŠŤ
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 2006 |
| Nakladatelství: | CPress |
| Další informace: | Otevřete, rozložte, objevujte, Rozkládací průvodce s mapou, velmi dobrý stav. |
V. Hochman
BULHARSKO / PRŮVODCE OLYMPIA /
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1974 |
| Nakladatelství: | Olympia Praha |
| Další informace: | Brožovaná, odřené desky, 2. rozšířené vydání, 145 stran. |
BURMA - THE LAND. THE PEOPLE. THE STATE. THE ECONOMY. SOCIAL SERVICES. CULTURAL LIFE. SOCIAL LIFE. PLACES OF INTEREST.
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | Neuvedeno |
| Další informace: | Burma - The Land. The People. The State. The Economy. Social Services. Cultural Life. Social Life. Places of Interest. Brožovaná, 82 stran v... |
CELÝ LONDÝN
| Kategorie: | Knihy / Průvodce |
| Rok vydání: | 1999 |
| Nakladatelství: | Escudo, Barcelona |
| Další informace: | Brožovaný barevný, obrazový průvodce, výborný stav. 165 barevných ilustrací. |