Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 400 položek.
9691.jpg

Ondřej Sekora

BROUK PYTLÍK


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1969
Nakladatelství:Albatros Praha
Další informace:Vázaná,poškozené desky, mírně poškozená vazba, ilustrace Ondřej Sekora, 136 stran, Brouka Pytlíka jako knihu ze zlatého fondu české...

Detail zboží...

89347.jpg

Jiří Kafka

BYLI JEDNOU DVA


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1964
Nakladatelství:SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy
Další informace:Vázaná, 93 stran. Edice: Jiskřičky (18.) Ilustrace Jan Kubíček.

Detail zboží...

114478.jpg

Olga Harmanová

BYLO SEDM KOCOURKŮ


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1948
Nakladatelství:Tranoscius
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, 22 stran, uvolněná vazba, ilustrace Jan Hála. Obálka je mírně flekatá. Příběh pro děti o rodině kočiček,...

Detail zboží...

Do košíku...

800 Kč

Do košíku...
22688.jpg

K. V. Rais

CESTIČKA K DOMOVU


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1972
Nakladatelství:Albatros Praha
Další informace:Vázaná, edice \"Jiskřičky\", ilustrace Zdeněk Mlčoch, 3. vydání, 231 stran, uvolněná vazba.

Detail zboží...

100064.jpg

Ludvík Aškenazy

CESTOPIS S JEZEVČÍKEM


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1992
Nakladatelství:Artur
Další informace:Vázaná, 150 stran. Ilustrace Helena Zmatlíková. Jezevčík Aida najde na dvoře nešťastnou vyhozenou postel. Spřátelí se, přiberou do party...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
49898.jpg

Ota Hofman

CHOBOTNICE Z ČERTOVKY


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1987
Nakladatelství:Albatros Praha
Další informace:Vázaná s obálkou, ilustrace Vladimír Jiránek, 1.vydání, 239 stran, dobrý stav. Fantastické příběhy dětí, které si z dovolené u moře...

Detail zboží...

14289.jpg

Václav Čtvrtek

CIPÍSEK


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1979
Nakladatelství:Albatros Praha
Další informace:Brožovaná, ilustroval Radek Pilař, 2. vydání, 170 stran, dobrý stav., odřené desky, některé listy ušpiněné.

Detail zboží...

18789.jpg

V. Čtvrtek

CIPÍSEK


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Albatros Praha
Další informace:Brožovaná, ilustrace Radek Pilař, 4. vydání, 166 stran, dobrý stav. Cipísek je synek Rumcajse a Manky a chytrostí si s nimi v ničem nezadá....

Detail zboží...

95945.jpg

Jiří Mahen

CO MI LIŠKA VYPRÁVĚLA


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1947
Nakladatelství:Družstevní práce Praha
Další informace:Rámcový příběh, ve kterém chytrá liška vypráví pohádky pro zasmání i zamyšlení.Vázaná bez obálky s obrázky Josefa Lady, mírně...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
34322.jpg

L. D. Landau J. b. Rumer

CO TO JE TEORIE RELATIVITY


Kategorie:Knihy / Dětská literatura
Rok vydání:1972
Nakladatelství:Albatros Praha
Další informace:Brožovaná, mírně ušpiněná a poškozená obálka, ilustrace Jaroslav Malák, 2. vydání, 79 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

<<5 | 6 |

7

| 8 | 9 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008