Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku máte 1 položek v celkové ceně 60 Kč

Obchod


Bylo nalezeno 258 položek.
35208.jpg

Harvey & Marilyn Diamond

FIT PRO ŽIVOT II - ČÁST PRVNÍ - JAK ŽÍT ZDRAVĚ


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1994
Nakladatelství:Pragma Praha
Další informace:Brožovaná, 265 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

126729.jpg

Antonín Srkala

FLAMBOVÁNÍ A DOCHUCOVÁNÍ POKRMŮ


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1976
Nakladatelství:Merkur
Další informace:Brožovaná, 2.vydání, mírně poškozená vazba, 77 stran.

Detail zboží...

41621.jpg

Drahomíra Peukertová

FRANCOUZSKÁ KUCHAŘKA


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1988
Nakladatelství:Merkur Praha
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, fotografie Jiří Poláček, 245 stran, dobrý stav. Málokteré kuchyni se v průběhu historie podařilo proniknout v...

Detail zboží...

51025.jpg

Vlasta Lavalová

FRANCOUZSKÁ KUCHYNĚ


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Panorama
Další informace:Kroužková vazba, 34 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

16541.jpg

Frank Stein

GRILOVÁNÍ


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Svojtka Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 127 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

86755.jpg

Drahomíra Čížková

GRILOVÁNÍ


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1980
Nakladatelství:Avicenum
Další informace:Popis přípravy, úpravy, grilování pokrmů, receptury, spousta barevných obrázků připravených pokrmů.Silně odřené desky, 1.vydání, 208...

Detail zboží...

122590.jpg

Alena Winnerová

GRILOVÁNÍ KUCHAŘKA : 365 JEDNODUCHÝCH, DOBRÝCH A RYCHLÝCH RECEPTŮ


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:2009
Nakladatelství:Dona
Další informace:Kuchařka grilování je souborem 365 originálních a vyzkoušených receptů. Jsou napsány jednoduchou a srozumitelnou formou s použitím...

Detail zboží...

120856.jpg

Věnek Baudyš

GULÁŠ POKAŽDÉ JINAK


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Práce Praha
Další informace:Sešit obsahuje technologii přípravy gulášů ze všech druhů mas ; než začneme vařit ; dávkování surovin ; recepty z hovězího,...

Detail zboží...

96352.jpg

Tibor Kramár

GULÁŠE


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:2014
Nakladatelství:J. Otto
Další informace:Nejrozsáhlejší kniha věnovaná gulášům na našem knižním trhu, jejímž autorem je známý slovenský kuchařský mistr Tibor Kramár....

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
7050.jpg

Ružena Murgová

HOSPODYŇKÁM OD A DO Z


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Profil Ostrava
Další informace:Vázaná, 3. české vydání, 328 stran receptů a obrázků, dobrý stav. Vše o potravinách (recepty, správná výživa) a nejrůznější rady...

Detail zboží...

<<5 | 6 |

7

| 8 | 9 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008