Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 501 položek.
35067.jpg

Richard Wagner

DAS RHEINGOLD - KLAVIERAUSZUG MIT TEXT


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:C. F. Peters leipzig
Další informace:Brožovaná, chybí vrchni desky, silně poškozený hřbet, zadní desky silně poškozené, 256 stran, poslední list poškozený.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
41053.jpg

A.Rašín E.Štolc

DĚDEČKŮV MAZLÍČEK - MORAVANKA


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Melodion Praha
Další informace:Brožovaná, 10 stran.

Detail zboží...

107721.jpg

E. Kraus

DĚTSKÁ POHÁDKA PIANO 2 MS


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:M. Urbánek Praha
Další informace:Brožovaná, poškozený hřbet, 23 stran.

Detail zboží...

117410.jpg

DĚTSKÉ PÍSNIČKY


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1995
Nakladatelství:Mario
Další informace:Brožovaná, ilustrace Helena Zmatlíková, silně odřené desky, 41 stran.

Detail zboží...

121917.jpg

Alois Aust

DEJTE SE ROZVÉST -TANGO


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1936
Nakladatelství:Ferry Kovářík Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

43746.jpg

R. Leoncavallo

DER BAJAZZO - KLAVIER-AUSZUG MIT DEUTSCHEM TEXT


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:A. Fürstner Berlin
Další informace:Dobová plátěná převazba, mírně odřené desky, 196 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

300 Kč

Do košíku...
43740.jpg

R. Leoncavallo

DER BAJAZZO - KLAVIER-AUSZUG MIT DEUTSCHEM TEXT - BAND I.


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:A. Fürstner Berlin
Další informace:Brožovaná, 1. díl, silně poškozený hřbet, mírně poškozená obálka, 96 stran.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
62897.jpg

Willy Fritsch

DER KONGRESS TANZT


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1931
Nakladatelství:G.M.B. H. Berlin
Další informace:Brožovaná, 6 stran.

Detail zboží...

43710.jpg

Richard Wagner

DER FLIEGENDE HOLLÄNDER - KLAVIERAUSZUG MIT TEXT


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Universal edition Wien
Další informace:Plátěná odřená vazba, 265 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

400 Kč

Do košíku...
60737.jpg

Alexander Baumann

DER KLOANI LINZA POSTILION OP. 7


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1845
Nakladatelství:A. Diabelli und Comp., Wien
Další informace:Der Linzer Postillon gedicht und musik von Alexander Baumann, Op. 7. A. Diabelli und Comp., Wien No 1133. Sešit, 7 stran, na hřbetě vyspravený.

Detail zboží...

Do košíku...

300 Kč

Do košíku...
<<8 | 9 |

10

| 11 | 12 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008