Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku máte 1 položek v celkové ceně 26 Kč

Obchod


Bylo nalezeno 501 položek.
12452.jpg

Pietro Mascagni

CAVALLERIA RUSTICANA (SICILIANISCHE BAUERNEHRE). MELODRAM IN EINEM AUFZUG. DEM GLECHNAMIGEN VOLKSSTÜCK VON G. VERGA ENTNOMMEN VON G. TARGIONI-TOZZETTI UND G. MENASCI. HIER: VOLLSTÄNDIGER AUSZUG FÜR PIANOFORTE ZU ZWEI HÄNDEN (MIT ÜBERLEGTEM DEUTSCHEN


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1900
Nakladatelství:Ed. Bote & G. Bock, Berlin
Další informace:Vázaná (celokoženná vazba s nalepenou obálkou), výborný stav, 106 stran.

Detail zboží...

Do košíku...

300 Kč

Do košíku...
22607.jpg

Pietro Mascagni

CAVALLERIE RUSTICANA - CLAVIERAUSZUG


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:E. Bote Berlin
Další informace:Převazba, 106 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
41533.jpg

M. Křičenský Čech Pražský

CELÝ DEN SI ZPÍVÁM - NA PAMÁTKU LÁSKY - UNIVERSÁLNÍ ORCHESTR


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1948
Nakladatelství:M. Vodička Praha
Další informace:Volná sloha, 40 stran partitur pro jednotlivé nástroje orchestru a zpěv.

Detail zboží...

121893.jpg

Jindřich Ontl

CIKÁNE SNĚDÝ -TANGO


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1933
Nakladatelství:Ferry Kovářík Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

121935.jpg

Karel Vacek

CIKÁNKA -TANGO


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1931
Nakladatelství:Ferry Kovářík Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

121760.jpg

J. Stelibský

CO HODINY POVÍDALY -PÍSEŃ O DĚRAVÉM DŽBÁNU


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1944
Nakladatelství:M. Urbánek Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

107000.jpg

Franz Schubert

COMPOSITIONS ORIGINALES POUR PIANO A QUATRE MAINS


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:C.F. Peters Leipzig
Další informace:Brožovaná, slepované desky, 152 stran.

Detail zboží...

Do košíku...

230 Kč

Do košíku...
119739.jpg

A. Vivaldi

CONCERTO GROSSO D MOLL -OPUS 3 NR.11 -2 VIOLINEN UND KLAVIER


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:C.F. Peters
Další informace:Brožovaná, 26 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

18378.jpg

Václav Tuček

CONCERTO B DUR PRO KLARINET A ORCHESTR


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1978
Nakladatelství:Panton Praha
Další informace:Brožovaná, 4. vydání, 31 stran, silně odřené desky, poškozený hřbet.

Detail zboží...

39964.jpg

Václav Tuček

CONCERTO B DUR PRO KLARINET A ORCHESTR


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1983
Nakladatelství:Panton Praha
Další informace:Brožovaná, 5. vydání, 31 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

<<6 | 7 |

8

| 9 | 10 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008