Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 501 položek.
119761.jpg

Jiří Siblík

STUPNICE A AKORDY PRO HOUSLISTY ZAČÁTEČNÍKY V PRVNÍ POLOZE


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:L. Nerad Praha
Další informace:brožovaná, slepovaný hřbet a listy, 6 stran, 3.opravené vydání.

Detail zboží...

125711.jpg

E. Kraus

STUPNICE PRO PIÁNO


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:ca. 1940
Nakladatelství:F. Chadim, Praha
Další informace:Brožovaná, 19 stran. Dobrý stav.

Detail zboží...

119695.jpg

Emil Axman

SUITA PRO DVOJE HOUSLE, VIOLU A VIOLONCELLO


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1943
Nakladatelství:Hudební matice umělecké besedy
Další informace:Brožovaná, mírně poškozený hřbet, 16 stran.

Detail zboží...

99174.jpg

SULIKA - TBILISI


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:J. Sucharda Bělá pod bezdězem
Další informace:Brožovaná, 3 strany.

Detail zboží...

61959.jpg

A.V. Megrelidzová

SULIKO / GRUZÍNSKÁ LIDOVÁ PÍSEŇ /


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Svět sovětů Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

121753.jpg

Petr Kareš Karel Kozel

SVĚTLA PROMENÁD -FOXTROT


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1946
Nakladatelství:R.A. Dvorský
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

41099.jpg

B.Leopold

SVATEBNÍ VALČÍK OPUS 60 - SALONORCHESTER


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1930
Nakladatelství:Continental Praha-Leipzig
Další informace:Brožovaná, poškozená obálka.

Detail zboží...

21568.jpg

Svetozár Stračina

SVET A DĚTI - INŠTRUKTÍVNE SKLADBIČKY PRE AKORDEÓN


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1979
Nakladatelství:Opus Bratislava
Další informace:Brožovaná, 3. vydání, 31 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

21973.jpg

Mozart

SYMPHONIE 36 - C DUR - KÖCH 425


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Wiener Philharmonischer Verlag
Další informace:Brožovaná, partituren-scores-partitions, 64 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
21850.jpg

Beethoven

SYMPHONIE IX - D MOLL - OPUS 125


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Wiener Philharmonischer Verlag
Další informace:Originál brožovaná, partitura-scores-partitions, edice \"Philharmonia 30\", 296 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
<<<-1040 | 41 |

42

| 43 | 44 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008