Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 501 položek.
119744.jpg

Sestavil Jindřich Feld

SKLADBY PRO 2 HOUSLE -TŘETÍ DÍL


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1962
Nakladatelství:SHV Praha
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 25 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

119746.jpg

Upravil Jindřich Feld

SKLADBY PRO 2 HOUSLE 2. DÍL


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1961
Nakladatelství:SHV Praha
Další informace:Brožovaná, 33 stran, dobrý stav, 1.vydání.

Detail zboží...

41973.jpg

Jaromír Urbanec

SLAVNOSTNÍ PŘEDEHRA NA MOTIV TÁBORSKÉHO CHORÁLU - PRO VARHANY


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1930
Nakladatelství:
Další informace:Brožovaná, silně poškozená obálka, 11 stran.

Detail zboží...

101778.jpg

SLEZSKÁ BESEDA / SLOVA PÍSNÍ K TANCŮM SLEZSKÉ BESEDY /


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Vdova E. Bartoníčka
Další informace:Brožovaná, III. opravené vydání, 15 stran.

Detail zboží...

126786.jpg

Antonín Dvořák

SLOVANSKÝ TANEC Č.1 -PIANO 2 MS.


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:F. Šmíd Praha
Další informace:Brožovaná, 6 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

119753.jpg

J.B. Foerster

SMYČCOVÝ KVARTET OPUS.39


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1926
Nakladatelství:Sádlo Praha
Další informace:brožovaná, mírně poškozený hřbet, 44 stran.

Detail zboží...

119754.jpg

Jan křtitel Vaňhal

SNADNÁ TRIA -PRO DVOJE HOUSLE A VIOLONCELLO


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1960
Nakladatelství:Snklhu Praha
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, mírně poškozený hřbet, 32 stran.

Detail zboží...

99172.jpg

R. Schumann P. Frýdecký

SNĚNÍ / ZPĚV A KYTARA /


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:O. Pazdírek brno
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

107728.jpg

Robert Schumann

SNĚNÍ -OPUS Č.7. -HOUSLE S KLAVÍREM


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:F. Chadím Praha
Další informace:Brožovaná, mírně ušpiněné desky, 3 strany.

Detail zboží...

90551.jpg

Edvard Grieg

SOLVEJGS LIED UND WIEGENLIED AUS PEER GYNT - KLAVIER ZU HÄNDEN


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:C.F. Peters
Další informace:Brožovaná, ušpiněné desky, 7 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

<<<-1037 | 38 |

39

| 40 | 41 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008