Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 501 položek.
119715.jpg

MEISTER WERKE FÜR VIOLINE DÍL TTŘETÍ -VÝMĚNA POLOH


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Bosworth Wien
Další informace:Brožovaná, mírně poškozený hřbet, 29 stran.

Detail zboží...

111432.jpg

O. Ševčík

MEISTERWERKE FÜR VIOLINE -OPUS T-VORSTUDIEN -HEFT 1


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Boswort Leipzig
Další informace:Brožovaná, 27 stran.

Detail zboží...

101935.jpg

Joe Carr

MEL BAY FIRST LESSONS FLATPICKING GUITAR BOOK/CD SET


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:2002
Nakladatelství:Mel Bay Publications, Inc.
Další informace:Paperback, 40 stran. Guitar players may not recognize Joe Carr\'s name at first, but his face is probably familiar. That\'s because he appears in...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
40683.jpg

A. Diabelli

MELODICKÁ CVIČENÍ PRO KLAVÍR NA 4 RUCE V OBJEMU 5 TÓNŮ


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:M. Urbánek
Další informace:Brožovaná, mírně ušpiněná a roztržená obálka, 40 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

119740.jpg

Upravil Josef Micka

MELODIE MISTRŮ II -HOUSLE A KLAVÍR / I-III. POLOHA /


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1977
Nakladatelství:Supraphon
Další informace:Brožovaná, 2.vydání, 26 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

114806.jpg

MELODIE SVĚTA -11 VYBRANÝCH PÍSNÍ Z MEZINÁRODNÍ ROZHLASOVÉ SOUTĚŽE 1963 -ZPĚV A KLAVÍR


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1964
Nakladatelství:Panton
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 31 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

119729.jpg

Upravil Josef Micka

MELODIE MISTRŮ I. -HOUSLE A KLAVÍR


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1974
Nakladatelství:Supraphon
Další informace:Brožovaná, 5.vydání, 31 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

119691.jpg

Upravil Josef beran

MENUETY STARÝCH MISTRŮ PRO HOUSLOVÉ SOUBORY


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1959
Nakladatelství:Snkhu Praha
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 22 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

101737.jpg

Josef Jiránek

METODIKA POČÁTEČNÍHO VYUČOVÁNÍ HŘE KLAVÍRNÍ


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1937
Nakladatelství:Jednota hudebních stavů Praha
Další informace:Brožovaná, velmi mírně poškozená vazba, 128 stran, 2. přepracované vydání.

Detail zboží...

43375.jpg

Franz Liszt

MISERERE - KLAVIER


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Schott Leipzig
Další informace:Brožovaná, slepovaná obálka, 8 stran.

Detail zboží...

<<<-1023 | 24 |

25

| 26 | 27 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008