Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 501 položek.
KRAUTGARTNER Č.3 Z REPERTOÁRU TANEČNÍHO ORCHESTRU ČS. ROZHLASU
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1960 |
| Nakladatelství: | SHV Praha |
| Další informace: | Brožovaná, mírně odřené desky, 1.vydání, 27 stran, dobrý stav. |
Frant. sv. p. Suppé
KRÁSNÁ GALATEA -OUVERTURA PRO 2 HOUSLE
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | J. V. Barvitius Praha |
| Další informace: | Brožovaná, slepovaný hřbet, 9 stran. |
J. Chlumecký
KRŮPĚJ ROSY - TANGO
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1936 |
| Nakladatelství: | Ferry Kovářík Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 2 strany. |
Bohdan Gsellhofer, Egon Kraus, Alois Provazník
KYTICE 100 NÁRODNÍCH PÍSNÍ
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1910 |
| Nakladatelství: | Mojmír Urbánek, Praha a Lipsko |
| Další informace: | Poloplátěná dobová převazba, 65 stran. Kytice 100 národních písní z Malátova Pokladu, V. Nováka Slovenských spevů, Novotného... |
G. Verdi
LA TRAVIATTA / PER PIANO /
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | G. Ricordi Milano |
| Další informace: | Brožovaná, poškozené a ušpiněné desky , 12 stran. |
S. de Yradier
LA PALOMA -ŠPANĚLSKÁ PÍSEŃ PRO JEDNY NEBO DVOJE HOUSLE
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1945 |
| Nakladatelství: | J.A. Boháč praha |
| Další informace: | brožovaná, 2 strany, dobrý stav. |
Heinrich Binder (ed.)
LACHENDE MUSIK - EIN ALBUM DER BELIEBTESTEN UND ZEITGEMÄSSEN OPERETTEN, TÄNZE, LIEDER UND MÄRSCHE IN ORIGINALAUSGABEN
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | Neufeld & Henius, Berlin |
| Další informace: | Noty. Vázaná, dobrý stav, 195 stran. |
P. Brož
LAUDATE I. - OSLAVUJTE BOHA ŽALMY, CHVÁLAMI A ZPĚVEM JAK VÁM DÁVÁ DUCH
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1990 |
| Nakladatelství: | Informační centrum křesťanů, Praha |
| Další informace: | Zpěvník křesťanských písní. Vázaná, 280 písní. Dobrý stav. |
J.Jankovec P.Slavík V.Sýkora
LÁSKA JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ - WALTZ
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1944 |
| Nakladatelství: | F.Kovářík Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 2 strany. |
J. Jankovec
LÍTAJÍ K NÁM ČÁPI - POLKA
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1941 |
| Nakladatelství: | F. Kovářík |
| Další informace: | Brožovaná, 2 strany. |