Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 501 položek.
Otakar Ševčík
HOUSLOVÁ ŠKOLA PRO ZAČÁTEČNÍKY OPUS 6 -SEŠIT VII.
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1964 |
| Nakladatelství: | SHV Praha |
| Další informace: | Brožovaná, mírně poškozený hřbet, 5.vydání, 19 stran. |
Josef Kotík
HRAJEME NA MANDOLINU (MANDOLINOVÉ BANJO)
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1979 |
| Nakladatelství: | Supraphon, Praha |
| Další informace: | Brožovaná, dobrý stav, mírně potrhaná obálka, 88 stran. |
Bedřich Smetana
HUBIČKA - KLAVÍRNÍ VÝTAH SE ZPĚVY
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | K. Barvitius Praha |
| Další informace: | Převazba, 4. vydání, 179 stran, dobrý stav, přiložen kartonový obal. |
Milan Novák
HUDBA PRE TROMBÓN A SLÁČIKOVÝ ORCHESTER / PARTITÚRA /
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1987 |
| Nakladatelství: | Opus Bratislava |
| Další informace: | Brožovaná, 1.vydání, 32 stran, dobrý stav. |
Antonín Dolinský
HUDEBNÍ NAUKA II
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1979 |
| Nakladatelství: | Supraphon Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 98 vydání, 178 stran. Hudební nauka pro 4.-7. ročník navazuje na látku z I. dílu pro 1.—3. ročník hudebních škol. Je... |
Antonín Dvořák
HUMORESKA -PIANO 2 MS
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | F. Šmíd Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 4 strany. |
Antonín Dvořák
HUMORESKA OPUS 101, ČÍSLO 7 HOUSLE SOLO
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1956 |
| Nakladatelství: | Snklhu Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1. vydání, 3 strany, dobrý stav. |
Dvořák Scheider-Trnavský Suk
HUMORESKY -SLZY A ÚSMĚVY -PĚT SKLADEB NA KLAVÍR PRO 2 RUCE
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | N. Simrock |
| Další informace: | Vázaná, Dvořák-Humoresky-28 stran, Schneider Trnavský-Slzy a úsměvy-39 stran, J. Suk-pět skladeb na 2 ruce-23 stran. |
Jaroslav Jankovec
HVĚZDY SE LÍBAJÍ -POLKA
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1941 |
| Nakladatelství: | Ferry Kovářík Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 2 strany. |
HYMNS ANCIENT AND MODERN FOR USE IN THE SERVICES OF THE CHURCH WITH ACCOMPANYING TUNES
| Kategorie: | Knihy / Hudebniny |
| Rok vydání: | 1904 |
| Nakladatelství: | William Clowes And Sons Ltd., London |
| Další informace: | Pevná plátěná vazba, 1055 stran. Dobrý stav. |