Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 501 položek.
125500.jpg

GREAT PIANO LITERATURE 45 ORIGINAL PIECES FOR PIANO BY THE GREAT COMPOSERS


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Hal Leonard
Další informace:Paperback, 240 stran. 45 Original Pieces for Piano by the Great Composers World\'s Greatest Classical Music. Contents: BACH: Bourree from English...

Detail zboží...

Do košíku...

400 Kč

Do košíku...
21977.jpg

Rossini

GUILLAUME TELL - OVERTURE


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:E. Eulenberg London
Další informace:Brožovaná, partitura, 66 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

114799.jpg

Upravil Adolf Langer

HARMONIKOVÝ REPERTOIR Č.33 / TANEČNÍ MELODIE 3 /


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1955
Nakladatelství:Snkhu Praha
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 29 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

62347.jpg

Reinhard

HARMONIUM SCHULE OPUS 16


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:Peters Leipzig
Další informace:Brožovaná, poškozený hřbet, 91 stran.

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
40832.jpg

Jacques Offenbach

HOFFMANN ERZÄHLUNGEN - KLAVIER AUSZUG


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:C. F. Peters Leipzig
Další informace:Brožovaná, velmi mírně poškozený hřbet, 286 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
43744.jpg

Jacques Offenbach

HOFFMANNS ERZÄHLUNGEN - KLAVIER ZU 2 HÄNDEN MIT HINZUFÜGUNG DES TEXTES


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:F. Hofmeister Leipzig
Další informace:Brožovaná, silně poškozená, slepovaná obálka, 102 stran, některé listy mírně ušpiněné.

Detail zboží...

Do košíku...

160 Kč

Do košíku...
121938.jpg

Ferry Kovářík

HOLKY, JÁ SE NEZNÁM


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1926
Nakladatelství:Ferry Kovářík Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

72792.jpg

Otakar Ševčík

HOUSLOVÁ ŠKOLA PRO ZAČÁTEČNÍKY OPUS 6, SEŠIT II.


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Supraphon Praha
Další informace:Brožovaná, mírně poškozené desky, 17.vydání, 19 stran.

Detail zboží...

35877.jpg

Otakar Ševčík

HOUSLOVÁ ŠKOLA PRO ZAČÁTEČNÍKY - OPUS 6, SEŠIT III.


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1961
Nakladatelství: Shv Praha
Další informace:Brožovaná, 4.vydánívydání, 19 stran.

Detail zboží...

35908.jpg

Otakar Ševčík

HOUSLOVÁ ŠKOLA PRO ZAČÁTEČNÍKY - OPUS 6, SEŠIT V.


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1974
Nakladatelství:Supraphon Praha
Další informace:Brožovaná, 9. vydání, 22 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

<<<-1014 | 15 |

16

| 17 | 18 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008