Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 128 položek.
118926.jpg

Martin Kvítek

PRŮKOPNÍCI VĚDY A TECHNIKY V ČESKÝCH ZEMÍCH


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1994
Nakladatelství:Fragment (CZ)
Další informace:Vázaná, 64 stran. Kniha je věnována nejvýznamnějším osobnostem, které posunuly vpřed vývoj vědy a techniky a přitom se narodily nebo...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
35478.jpg

RADIOAMATÉR - MĚSÍČNÍK PRO RADIOVOU TECHNIKU 1938


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1938
Nakladatelství:Orbis, Praha
Další informace:Ročník XVII. svázaný v plátěné nakladatelské vazbě, 346 stran, výborný stav.

Detail zboží...

Do košíku...

800 Kč

Do košíku...
5838.jpg

RADIOAMATÉRSKÉ KONSTRUKCE 2


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1983
Nakladatelství:SNTL Praha
Další informace:Vázaná s obálkou, edice \"Populární elektronika svazek 5\", první vydání, 312 stran, 218 obrázků, 36 tabulek.

Detail zboží...

47353.jpg

Přemysl Engl

RADIOAMATÉRSKÉ KONSTRUKCE Č. 4


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, 1.vydání, edice \"Populární elektronika svazek 11\", 328 stran, 217 obrázků, 6 tabulek, velmi dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
47356.jpg

RADIOAMATÉRSKÉ KONSTRUKCE Č.1


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1978
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná s obálkou, edice \"Populární elektronika řada konstrukční sv. č.3\", 1.vydání, 464 stran, 319 obrázků, 34 tabulek, 2. přílohy,...

Detail zboží...

45786.jpg

F. Lucek

RADY PRO ZAHÁDKÁŘE A CHATAŘE


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1977
Nakladatelství:Szn Praha
Další informace:Vázaná, mírně odřené a ušpiněné desky, 371 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

19558.jpg

M. Český J. Vodrážka

RÁDCE TELEVIZNÍHO OPRAVÁŘE


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1973
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná bez obálky, 368 stran, 529 obrázků, 22 tabulej, 9 vkládaných příloh, 1. vydání, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
99231.jpg

Ludvík Bobal

REGULACE PARNÍCH KOTLŮ


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1957
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, 1.vydání, 428 stran, 361 obrázků, 2 tabulky, dobrý stav.

Detail zboží...

115993.jpg

Rudolf Landa , Kamil Kyš , Oldřich Slavík

REKONSTRUKCE A OPRAVY BUDOV


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1983
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, 1.vydání, 196 stran, 172 obrázků, 27 tabulek, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
126686.jpg

Harald Miles

RESTAUROVÁNÍ NÁBYTKU


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:2002
Nakladatelství:Rebo
Další informace:Brožovaná, 80 stran. Tato příručka ukazuje na příkladu komody a stolu z 19. století, jak můžete jako kutilové dosáhnout při...

Detail zboží...

Do košíku...

330 Kč

Do košíku...
<<6 | 7 |

8

| 9 | 10 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008