Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku máte 1 položek v celkové ceně 50 Kč

Obchod


Bylo nalezeno 287 položek.
63700.jpg

Jiří Dienstbier

SNĚNÍ O EVROPĚ / POLITICKÝ ESEJ /


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:LD Praha
Další informace:Brožovaná, 160 stran, První kontury politických úvah o budoucnosti Evropy vznikly jako dialog dvou vězňů, Jiřího Dienstbiera a Václava...

Detail zboží...

17574.jpg

SNÁŘ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1968
Nakladatelství:Čs. spisovatel Praha
Další informace:Vázaná, 2.doplněné vydání, 192 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

39342.jpg

Sestavil R. Krátký

SNÁŘ - BEZ OBÁLKY - VYDÁNÍ 1968


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1968
Nakladatelství:Čs. spisovatel Praha
Další informace:Vázaná bez obálky, 2. doplněné vydání, ilustrace O. Hlavsa, dobrý stav.

Detail zboží...

11642.jpg

SNÁŘ- TAJEMSTVÍ ČÍSEL, PLANETÁŘ, PLANETOSKOP, OBRÁZKOVÝ SNÁŘ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:S& M Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, 206 stran.

Detail zboží...

63469.jpg

Dr. Karel Vogl

SRI RAMAKRISHNA


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:
Nakladatelství:Orfeus Praha
Další informace:Brožovaná, 119 stran, dobrý stav.Život a učení jednoho z nejslavnějších duchovních mistrů Indie minulého století

Detail zboží...

119571.jpg

STALINSKÁ ÚSTAVA - ÚSTAVA VÍTĚZNÉHO SOCIALISMU


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1951
Nakladatelství:Orbis
Další informace:Brožovaná, 148 stran, dobrý stav. Sborník sest. [a red.] O. Průša ; Z rus. orig. Doklad o projekte konstitucii SSSR ... přel. Jaroslav...

Detail zboží...

97527.jpg

Miloš Štraub

STRAŠIDLA, DUCHOVÉ, ZÁZRAKY


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2000
Nakladatelství:Š-Matis
Další informace:Brožovaná, 101 stran. Malý průvodce tradičními duchařskými historkami z Čech a Moravy

Detail zboží...

72806.jpg

Miloš Rejchrt

STRACHY SE MĚNÍ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2002
Nakladatelství:Kalich
Další informace:Brožovaná, 110 stran. Padesát šest rozhlasových fejetonů, které autor přečetl na rozhlasových vlnách rádia Classic FM, na stanici Vltava...

Detail zboží...

106961.jpg

Květoslav Chvatík

STRUKTURÁLNÍ ESTETIKA


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2001
Nakladatelství:Host
Další informace:Vázaná s obálkou, 210 stran, mírně ušpiněná. Kniha představuje přehledné utřídění základních problémů estetiky. Jde o...

Detail zboží...

Do košíku...

160 Kč

Do košíku...
117663.jpg

T.G. Masyryk

STUDENT A POLITIKA


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Svoboda
Další informace:Řeč prof. Dr. T. G. Masaryka na veřejné schůzi pořádané studentskou organizací České strany pokrokové v Hlaholu dne 6. března...

Detail zboží...

<<<-1023 | 24 |

25

| 26 | 27 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008