Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 287 položek.
29590.jpg

Sakja - pandita

POKLADNICE MOUDRÝCH RČENÍ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1988
Nakladatelství:Odeon Praha
Další informace:Vázaná, 2. vydání, 216 stran textu a obrázků, dobrý stav. V jazyce tibetském - Legs-par bšad-pa rin-po-čhe´igter žes-bja-ba´i...

Detail zboží...

11649.jpg

Pavel Tigrid

POLITICKÁ EMIGRACE V ATOMOVÉM VĚKU


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Prostor Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, edice \"Prostor\", 137 stran, dobrý stav, na předsádce razítko majitele knihy.

Detail zboží...

122794.jpg

Jan Keller

POLITIKA S RUČENÍM OMEZENÝM. PROMĚNY MOCI NA PRAHU 21.STOLETÍ.


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2001
Nakladatelství:ELK - Evropský literární klub
Další informace:Brožovaná, 139 stran. Edice: Nové směry (1.) Kniha významného českého sociologa. Provokativně napsaná studie se zabývá principy politiky...

Detail zboží...

103423.jpg

Miroslava Drábková

POSMRTNÁ ZPRÁVA OD MÉHO MANŽELA O ŽIVOTĚ JEHO DUŠE VE VESMÍRU


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2015
Nakladatelství:Miroslava Drábková
Další informace:Brožovaná, 37 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

123185.jpg

Jiří Kárnet

POSMRTNÝ DENÍK - PŘÍSNĚ TAJNÁ ODPOVĚĎ VÁCLAVU HAVLOVI


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2009
Nakladatelství:Paseka
Další informace:Brožovaná, 121 stran. Základ Kárnetovy eseje nazvané Posmrtný deník vznikl jako odpověď na dvě anketní otázky Václava Havla, které...

Detail zboží...

97939.jpg

Elisabeth Bonneau

PRAVIDLA ETIKETY - BÝT NA ÚROVNI V KAŽDÉ SITUACI, 300 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ V KOSTCE


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2010
Nakladatelství:Ikar (ČR)
Další informace:Vázaná, 224 stran. Kdo koho pozdraví první? Pomáhá se dnes ještě hostům z kabátu? Opravdu existuje řeč příborů? Denně se setkáváme...

Detail zboží...

23141.jpg

Diane Steinová

PRŮVODCE REIKI - KOMPLETNÍ PRŮVODCE KE STAROBYLÉMU LÉČEBNÉMU UMĚNÍ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2004
Nakladatelství:Volvox Globator
Další informace:Brožovaná, 328 stran. Reiki je starodávný, velice jednoduchý a zároveň účinný systém léčení, který se lidstvu uchoval v tibetském...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
19859.jpg

David Gruber

PROČ ŽENY MUŽE UŽ VÍCE CHÁPOU


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2006
Nakladatelství:Grada, Praha
Další informace:Brožovaná, 152 stran. Pokračování bestselleru o mužích a ženách \"Proč ženy muže (ne)chápou\". David Gruber, génius mezilidské...

Detail zboží...

62558.jpg

F. Schacherl

PROČ JSOU MNOZÍ VE STRANĚ LIDOVÉ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1926
Nakladatelství:Dědictví Havlíčkova Brno
Další informace:Brožovaná, 25 stran.

Detail zboží...

124582.jpg

Krishnananda Trobe, Amana Trobe

PROBOUZENÍ ZRANITELNOSTI


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2008
Nakladatelství:Maitrea
Další informace:Autoři popisují, jak jsou náš život a naše vztahy ovlivňovány naším vnitřním dítětem.Brožovaná, 283 stran, mírně odřené desky,...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
<<<-1019 | 20 |

21

| 22 | 23 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008