Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 143 položek.
119535.jpg

František Novotný

O PLATONOVI I. - IV. KOMPLET


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1948 - 1970
Nakladatelství:Jan Laichter v Praze, Academia
Další informace:4 svazky, komplet. Dva díly brožované, dva vázané. I. díl Život, 318 stran. II. díl Dílo, 498 stran, III. díl Filosofie, 622 stran, IV....

Detail zboží...

Do košíku...

1000 Kč

Do košíku...
119412.jpg

Jindřich Zelený

O PRAVDIVÉM A POCTIVÉM MYŠLENÍ


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1988
Nakladatelství:Svoboda
Další informace:Brožovaná, 90 stran. O pravdivém a poctivém myšlení úvahy o dialektice moderního vývojového myšlení.

Detail zboží...

27083.jpg

Roger Garaudy

OD KLATBY K DIALOGU


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1967
Nakladatelství:Svoboda, Praha
Další informace:Edice Filosofie a současnost. Brožovaná, 71 stran. Dobrý stav.Druhý vatikánský koncil uvedený ancyklikou Pacem in terris papeže Jana XXIII....

Detail zboží...

118820.jpg

Bernard Bolzano

PARADOXY NEKONEČNA


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1963
Nakladatelství:Československá akademie věd - ČSAV
Další informace:Brožovaná, 150 stran. Edice: Filosofická knihovna. Bolzanův spis vymezuje pojmy konečna a nekonečna, množiny, množství, řady a...

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
49821.jpg

Maurice Maeterlinck

PŘED VELKÝM MLČENÍM


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1938
Nakladatelství:Máj Praha
Další informace:Vázaná s obálkou, 242 stran, dobrý stav. Obsahuje řadu filosofických úvah o lidském životě a světě. Edice: Světová knihovna řada II....

Detail zboží...

125390.jpg

Vladimír Hoppe

PŘIROZENÉ A DUCHOVNÍ ZÁKLADY SVĚTA A ŽIVOTA (OD ŽIVOTA SUB SPECIE TEMPORIS K ŽIVOTU SUB SPECIE AETERNITATIS)


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1925
Nakladatelství:Miloš Procházka v Praze
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, 589 stran. V knize Hoppe filozofii výslovně spojuje s křesťanským náboženstvím: je prý třeba „přetrhnout...

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
5628.jpg

Jan Patočka

PLATÓN - PŘEDNÁŠKY Z ANTICKÉ FILOSOFIE


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1991
Nakladatelství:SPN Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, edice \"Na pomoc učitelům\", 379 stran, dobrý stav, vybledlý hřbet, v knize je razítko majitele knihy.

Detail zboží...

Do košíku...

800 Kč

Do košíku...
117599.jpg

Werner Beierwaltes

PLATONISMUS A IDEALISMUS


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1996
Nakladatelství:Oikoymenh
Další informace:Platónská tradice v antické filosofii a její recepce ve filosofii německého idealismu.Brožovaná, na předsádce razítko majitele knihy,...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
118108.jpg

Uspoř. a k vyd. připravila Irena Šnebergová

PO CESTÁCH NALÉHAVOSTI MYŠLENÍ


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Akademie věd ČR, Filozofický ústav
Další informace:Brožovaná, 282 stran. Sborník prací, jejichž smyslem je především destrukce samozřejmosti : věnováno Josefu Zumrovi k 65. narozeninám.

Detail zboží...

40.jpg

Aristoteles

POETIKA


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1948
Nakladatelství:Jan Laichter, Praha
Další informace: brožovaná, obálka a graf. úprava Jaroslav Benda, 114 stran, vydání první. mírně ušpiněná obálka, dobrý stav. stav. Poetika je prvním...

Detail zboží...

Do košíku...

350 Kč

Do košíku...
<<7 | 8 |

9

| 10 | 11 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008