Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku máte 1 položek v celkové ceně 40 Kč

Obchod


Bylo nalezeno 143 položek.
118289.jpg

Josef Ludvík Fischer

FILOSOFICKÉ STUDIE


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1968
Nakladatelství:Výzkum. ústav odb. školství
Další informace:Brožovaná, 139 stran. Výborný stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
118295.jpg

Ladislav Hejdánek

FILOSOFIE A VÍRA


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Oikoymenh
Další informace:Brožovaná, 171 stran. Příspěvek k otázce možnosti a legitimity filosofické reflexe víry jako alternativy reflexe theologické.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
917.jpg

Prof. Dr. František Krejčí

FILOSOFIE POSLEDNÍCH LET


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1918
Nakladatelství:Jan Laichter Praha
Další informace:Filosofie posledních let před válkou, kniha XLV. pevná plátěná vazba, 462 stran, 8 příloh, dobrý stav. Publikace podává podrobný popis...

Detail zboží...

Do košíku...

220 Kč

Do košíku...
118292.jpg

Antonín Mokrejš

FILOSOFIE A ŽIVOT - ŽIVOT A UMĚNÍ


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1995
Nakladatelství:Filosofia
Další informace:Brožovaná, 398 stran. Hodnocení postavení člověka ve společnosti a jeho vztahu k okolnímu světu.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
123341.jpg

Tomáš Trnka

FILOSOFIE KULTURY - ČLOVĚK A JEHO DÍLO


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1941
Nakladatelství:E. Beaufort
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, 349 stran. Kniha známého českého filosofa počátku 20. století se zamýšlí nad vztahem filosofie a kultury. O...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
118482.jpg

Lubomír Nový

FILOSOFIE V NEKLIDNÉ DOBĚ


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1965
Nakladatelství:Československý spisovatel
Další informace:Brožovaná, 128 stran. Edice: Otázky a názory (53.) Autor obálky: Zdenek Seydl. Esej se přístupnou formou zamýšlí nad problémy filosofie....

Detail zboží...

118462.jpg

František Čížek a kolektiv

FILOSOFIE, METODOLOGIE, VĚDA


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1969
Nakladatelství:Svoboda
Další informace:Brožovaná, 493 stran. Dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
17635.jpg

P. J. Davies

FILOSOFUJÍCÍ KOČKA Z PEMBROKE


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1994
Nakladatelství:Lidové noviny Praha
Další informace:Brožovaná, 155 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

106754.jpg

Ladislav Major a Milan Sobotka

G.W.F. HEGEL ŽIVOT A DÍLO


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1979
Nakladatelství:Mladá fronta
Další informace:Vázaná, 1.vydání, 224 stran a 8 stran přílohy, dobrý stav.Monografie podává výklad Hegelových filozofických názorů v úzké souvislosti...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
125235.jpg

Platon

GORGIAS [O SÍLE SLOVA A MRAVNOSTI]


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1944
Nakladatelství:Jan Laichter Praha
Další informace:Brožovaná, 2. přehlédnuté vydání, 145 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
<<3 | 4 |

5

| 6 | 7 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008