Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 415 položek.
1736.jpg

Karel Hloucha

ZAKLETÁ ZEMĚ


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1928
Nakladatelství:Nákladem Jos. R. Vilímka v Praze
Další informace:váz., ilustroval F. Horník, 250 stran.některé listy uvolněné,3.vydání.

Detail zboží...

Do košíku...

130 Kč

Do košíku...
82776.jpg

Julius Verne

ZATOPENÁ SAHARA


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1926
Nakladatelství:J. R. Vilímek v Praze
Další informace:Druhé vydání. Přeložil L. Petr s vyobrazením L. Benetta. Autor. vydání. 205 stran, dobová převazba. Výborný stav. Kniha, jejíž...

Detail zboží...

Do košíku...

900 Kč

Do košíku...
21296.jpg

Zane Grey

ZÁKON ZÁPADU


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Brožovaná, 1. vydání, 214 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

50034.jpg

Eli Colter

ZÁKON JEDNOHO MUŽE


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:
Nakladatelství:Cesty
Další informace:Brožovaná, 115 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

82382.jpg

J. M. Troska

ZÁPAS S NEBEM - PODOBNI BOHŮM


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1940
Nakladatelství:Toužimský a Moravec, Praha
Další informace:Zápas s nebem - druhý díl. Plátěná pevná vazba je na hřbetě prasklá a slepovaná, 279 stran. Ilustrace Jiří Wowk. Dobrý stav. 2. díl...

Detail zboží...

Do košíku...

390 Kč

Do košíku...
27313.jpg

Gustaf Janson

ZÁPLETKA S COSTA NEGROU 2 SV.


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1927
Nakladatelství:Fr. Borový, Praha
Další informace:2 svazky. Knihy podivuhodných dobrodružství III. Celoplátěná nakladatelská vazba, 286 + 346 stran.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
100037.jpg

Albert Sorel / Charles Olivier

ZÁZRAČNÝ LÉKAŘ / ZÁHADNÁ BRETAŇKA - DETEKTIVNÍ ROMÁN


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1931
Nakladatelství:Národní politika (Praha)
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, dva romány v jedné vazbě, 292 + 262 stran. Dobrodružný román z období porevoluční Francie po roce 1848. Hlavní...

Detail zboží...

99948.jpg

Jules Verne / Gabriela Preissová

ZEMĚ KOŽEŠIN I. A II. / OBRÁZKY ZE SLOVÁCKA I. A II.


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1876 / 1886
Nakladatelství:Spolek pro vydávání laciných knih českých
Další informace:4 knihy v jedné vazbě. Polokožená dobová vazba, Ex-libris, 159 + 143 + 144 + 143 stran. Výborný stav. Země Kožešin I. a II. přeložil J....

Detail zboží...

Do košíku...

1000 Kč

Do košíku...
15951.jpg

Karel May

ZEMÍ ŠKIPETARŮ - PÁTÝ SVAZEK Z CYKLU VE STÍNU PÁDIŠÁHA


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1972
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 293 stran, ilustrace Gustav Krum, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
5555.jpg

J. O. Curwood

ZLATÁ KADEŘ


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1926
Nakladatelství:Českomoravské podniky tiskařské Praha
Další informace:Celoplátěná dobová vazba, 235 stran. V mrtvé pustině na severu za 60.rovnoběžkou se toulá Bram Johnson se svým vlčím spřežením. Marně...

Detail zboží...

<<<-1038 | 39 |

40

| 41 | 42>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008