Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku máte 1 položek v celkové ceně 15 Kč

Obchod


Bylo nalezeno 415 položek.
95979.jpg

Ottwell Binns

SMARAGDOVÝ KŘÍŽ


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1930
Nakladatelství:Karel Voleský
Další informace:Původní vazba s prasklým hřbetem, 312 stran. Příběh psance - dobrodruha a jeho přátel o cestě za pokladem plná napětí a nebezpečných...

Detail zboží...

87840.jpg

CH. A. Seltzer

SPRÁVCE RANCHE


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1930
Nakladatelství:Sfinx Janda Praha
Další informace:Vázaná, mírně odřené desky, dobrý stav.

Detail zboží...

41136.jpg

Max Brand

SRDCOVÁ SEDMA


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1940
Nakladatelství:Toužimský a Moravec Praha
Další informace:Dobová převazba, ilustrace Jiří Wowk, 269 stran, dobrý stav. Divoký západ. Ve světě tvrdě pracujících farmářů, chovatelů dobytka a...

Detail zboží...

57757.jpg

Michael Bernard

SRUB U ZLATÉHO KLÍČE


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Blok Brno
Další informace:Brožovaná, ilustrace Milan Zezula, 119 stran, dobrý stav.Povídka vypráví o dvou chlapcích, které spojil náhodný objev ukrytého pokladu po...

Detail zboží...

84883.jpg

Rudyard Kipling

STATEČNÍ KAPITÁNI / PŘÍBĚH Z VELKÝCH MĚLČIN /


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1948
Nakladatelství:J.R. Vilímek Praha
Další informace:Vázaná bez obálky, ušpiněné desky, 162 stran, 8 celostránkových a 21 perovek v textu ilustrovaných Zdeňkem Burianem, čtvrté vydání.

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
10140.jpg

Rudyard Kipling

STATEČNÍ KAPITÁNI


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1970
Nakladatelství:Lidové nakl. Praha
Další informace:Vázaná, páté vydání, 132 stran textu, 16 stran příloh, ilustroval Zdeněk Burian, dobrý stav, některé listy ušpiněné. Život na...

Detail zboží...

39236.jpg

Rudyard Kipling

STATEČNÍ KAPITÁNI - PŘÍBĚH Z MĚLČIN NOVOFUNDLANDSKÝCH


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:ca. 1930
Nakladatelství:Jos. R. Vilímek, Praha
Další informace:Poloplátěná nakladatelská vazba, 172 stran. Ilustrace Zdeněk Burián - lakovky 10 obrázků. Velmi dobrý stav. Stateční kapitáni: příběh...

Detail zboží...

Do košíku...

800 Kč

Do košíku...
107531.jpg

Rudyard Kipling

STATEČNÍ KAPITÁNI - PŘÍBĚH Z MĚLČIN NOVOFUNDLANDSKÝCH


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1937
Nakladatelství:Josef R. Vilímek
Další informace:Nakladatelská poloplátěná vazba s potrhanou obálkou, 172 stran. Obálka a ilustrace \"lakovky\" Zdeněk Burian. Přeložila Pavla Moudrá. Velmi...

Detail zboží...

Do košíku...

900 Kč

Do košíku...
20341.jpg

Jaroslav Foglar

STÍNADLA SE BOUŘÍ


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1948
Nakladatelství:Knihovna časopisu Vpřed
Další informace:Časopis Vpřed pro chlapece a děvčata. Knižnice \"Rychlých šípů\", svazek 3., obrázky do románu kreslil Jan Fischer. Poloplátěná vazba...

Detail zboží...

Do košíku...

3000 Kč

Do košíku...
4141.jpg

Max Brand

STŘÍLEJÍCÍ BLÁZEN


Kategorie:Knihy / Dobrodružná literatura
Rok vydání:1994
Nakladatelství:Toužimský&Moravec Praha
Další informace:Vázaná, ilustrace Jiří Wowk, 225 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

<<<-1027 | 28 |

29

| 30 | 31 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008