Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 415 položek.
Eduard Fiker
ČASOPIS DÁLKY -EDICE DOBRODRUŽNÉ ČETBY SV.6 - SPOLEČNOST VĚČNÉ PUNČOCHY
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | 1992 |
| Nakladatelství: | Magnet-Press |
| Další informace: | V pokračování knihy Černý blesk se opět setkáme s malým Jackie Stonem a jeho přítelem, detektivem Tomem „Bobby“ Tessem. Tentokrát... |
Eduard Fiker
ČASOPIS DÁLKY Č.10 - ČERNÝ BLESK - STŘÍBRNÝ HAD
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | 1991 |
| Nakladatelství: | Magnet-Pres Praha |
| Další informace: | Brožovaný časopis, Černý Blesk-45 stran, Stříbrný had-15 stran, ilustrace Miloslav Havlíček, dobrý stav. |
J.O.Curwood
ČASOPIS DÁLKY Č.11 - LOVCI VLKŮ
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | 1991 |
| Nakladatelství: | Magnet-Press Praha |
| Další informace: | Brožovaný časopis, 61 stran, ilustrace Milan Fibiger, dobrý stav. |
Francis Bret Harte
ČASOPIS DÁLKY Č.2- TAJEMSTVÍ UMRLČÍ ROKLE
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | 1991 |
| Nakladatelství: | Magnet-Press Praha |
| Další informace: | Brožovaný časopis, 55 stran, ilustrace Zdeněk Burian, dobrý stav, mírně ušpiněná obálka. |
J. O. Curwood
ČASOPIS DÁLKY Č.3 - ZNAMENÍ ŠÍLENÉHO STŘELCE
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | 1991 |
| Nakladatelství: | Magnet-Press Praha |
| Další informace: | Brožovaný časopis, 62 stran, ilustrace Zdeněk Burian, dobrý stav. Volné přepracování románu \"Zlaté údolí\" a pokračování románu... |
K. May
ČASOPIS DÁLKY SVAZEK I. - OHNIVÁ PUŠKA - JAKO PŘÍLOHA KRESLENÉ SEIÁLY SRUB U ZLATÉHO KLÍČE, OCELOVÁ HROBKA, ZAJATEC, POKLAD V BÍLÉM ÚDOLÍ
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | Magnet-press |
| Další informace: | Brožovaný časopis, Ohnivá puška, 60 stran, ilustrace Zdeněk Burian, kreslené seriály Srub u zlatého klíče-20 stran, ilustrace Josef Schek,... |
Martin Malloy
ČASOPIS EDICE KARO + ZELENÝ TROJÚHELNÍK
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | |
| Nakladatelství: | Duna |
| Další informace: | Brožovaný časopis, ilustrace Eva Obůrková, 48 stran. |
Hugh Fleming
ČASOPIS EDICE KARO - LIVERPOOLSKÝ KOHOUT
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | 1990 |
| Nakladatelství: | iTA |
| Další informace: | Brožovaný časopis, 48 stran, ilustrace Přemysl Kubela. |
R.Warrison
ČASOPIS EDICE KARO - ZELENÁ PARUKA
| Kategorie: | Knihy / Dobrodružná literatura |
| Rok vydání: | 1991 |
| Nakladatelství: | iTA |
| Další informace: | Brožovaný časopis, ilustrace Věra Fischerová a Karel Kopic, 44 stran. |