Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 684 položek.
13404.jpg

T. G. Masaryk

SVĚTOVÁ REVOLUCE ZA VÁLKY A VE VÁLCE 1914 - 1918


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1930
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Vázaná, 650 stran. Světová revoluce je poslední velkým spisem T. G. Masaryka a v jistém smyslu bilancí jeho celoživotních ideově...

Detail zboží...

Do košíku...

160 Kč

Do košíku...
106868.jpg

Stanislav Špaček

SVĚTOVÁ FEDERACE INŽENÝRSKÁ PŘEDNESENO NA PRVNÍM SVĚT. KONGRESU INŽENÝRSKÉM V TOKIU


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1930
Nakladatelství:Spolek československých inženýrů
Další informace:Brožovaná, 23 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

117174.jpg

Tomáš Garrigue Masaryk

SVĚTOVÁ REVOLUCE: (ZA VÁLKY A VE VÁLCE 1914-1918)


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1930
Nakladatelství:Orbis
Další informace:Polokožená, mírně odřená a ušpiněná vazba, některé listy ušpiněné, 650 stran, dobrý stav.Světová revoluce je poslední velkým...

Detail zboží...

Do košíku...

260 Kč

Do košíku...
107967.jpg

Eduard Beneš

SVĚTOVÁ VÁLKA A NAŠE REVOLUCE 3 SV.


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1935
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Vázaný třísvazkový soubor, 1834 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

300 Kč

Do košíku...
115317.jpg

SVĚTOZOR VE VÁLCE 1914


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1914
Nakladatelství:J. Otto Praha
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, komplet 60 čísel, dokumentů, fotografií, zpráv a kreseb. Velmi dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

4000 Kč

Do košíku...
125207.jpg

Michael Baigent, Henry Lincoln, Richard Leigh

SVATÁ KREV A SVATÝ GRÁL


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2003
Nakladatelství:Dobra
Další informace:Brožovaná, 389 stran. Kniha shrnuje historické bádání tří erudovaných nadšenců, kteří na rozdíl od romanopisců nepředkládají...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
6586.jpg

René Fülöp - Miller

SVATÝ ĎÁBEL / RASPUTIN A ŽENY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1930
Nakladatelství:J. R. Vilímek v Praze
Další informace:Plátěná nakladatelská vazba, dobrý stav, 381 stran. Se svolením autorovým přeložil Jiří Vičar. 94 vyobrazení v textu. Bohatě vypravevá...

Detail zboží...

Do košíku...

600 Kč

Do košíku...
37987.jpg

Karel Stloukal

SVATÝ VÁCLAV A SVATOVÁCLAVSKÁ IDEA V NAŠICH DĚJINÁ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1929
Nakladatelství:Politický klub československé Národní demokra
Další informace:Brožovaná, 51 stran. Druhé vydání, obálka Jan Konůpek, úprava Cyril Bouda. Výborný stav.

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
58477.jpg

Eugen Lennhoff

SVOBODNÍ ZEDNÁŘI


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Petrklíč Praha
Další informace:Vázaná, 315 stran, dobrý stav. Překlad starší přehledně zpracované práce o smyslu, cílech a historii zednářského hnutí.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
31453.jpg

Miloslav Stingl

SYNOVÉ SLUNCE


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Práce Praha
Další informace:Brožovaná, sláva a pád největší indiánské říše, 1. vydání, 384 stran a 48 příloh, dobrý stav. Kniha je barvitým obrazem ze života...

Detail zboží...

<<<-1054 | 55 |

56

| 57 | 58 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008