Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 684 položek.
Ladislav Dragula
PRŮVODCE POKOJNOU REVOLUCÍ PRAHA 1989
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 1990 |
| Nakladatelství: | Z. Dvořáček Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 88 stran textu a obrázků, dobrý stav. Soubor vybraných faktů, dokládajících překotný vývoj v ČSSR v listopadu a prosinci... |
Jiří Padevět
PRŮVODCE - KOMUNISTICKÉ LÁGRY TÁBORY NUCENÉ PRÁCE, NAPRAVNE PRACOVNÍ TÁBORY, PRACOVNÍ ÚTVARY VĚZNŮ A INTERNACI MÍSTA DUCHOVNÍCH 1948 - 1962
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 2019 |
| Nakladatelství: | Academia |
| Další informace: | Brožovaná, 310 stran. Tábory nucené práce, nápravně pracovní tábory, pracovní útvary vězňů a internační místa duchovních 1948 až... |
Josef Lukášek
PRŮVODCE ORLICKÝMI HORAMI A PODORLICKEM
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 1994 |
| Nakladatelství: | Zdeněk Paďour |
| Další informace: | Brožovaná, 139 stran. Dobrý stav. |
Uspořádal Jan Vilikovský
PRÓZA Z DOBY KARLA IV.
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 1937 |
| Nakladatelství: | Elk Praha |
| Další informace: | Vázaná, silně poškozená obálka,264 stran, jedna pětibarevná a 16 jednobarevných příloh, typografiská úprava Jindřich Štýrský, dobrý... |
P. Kettner I. M. Jedlička
PROČ ZEMŘEL JAN MASARYK ?
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 1990 |
| Nakladatelství: | Horizont Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1. vydání, některé listy mírně ušpiněné, 192 stran. |
Bohuslav Šnajder
PROCES PROTI DVANÁCTI MILIÓNŮM
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 1990 |
| Nakladatelství: | Tvorba Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1.vydání, 142 stran, dobrý stav. |
PROCES S VEDENÍM PROTISTÁTNÍHO SPIKLENECKÉHO CENTRA V ČELE S RUDOLFEM SLÁNSKÝM
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 1953 |
| Nakladatelství: | Ministerstvo spravedlnosti |
| Další informace: | Proces s vedením protistátního centra v čele s Rudolfem Slánským, brožovaná vazba, první vydání, 546 stran. |
PROCES S VEDENÍM ZÁŠKODNICKÉHO SPIKNUTÍ PROTI REPUBLICE / HORÁKOVÁ A SPOLEČNÍCI /
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 1950 |
| Nakladatelství: | Ministerstvo spravedlnosti |
| Další informace: | Brožovaná,silně odřené a ušpiněné desky, 275 stran. Přesný přepis soudního přelíčení, některé listy silně ušpiněné. |
PROCES S VEDENÍM ZÁŠKODNICKÉHO SPIKNUTÍ PROTI REPUBLICE: CAUSA MILADY HORÁKOVÉ
| Kategorie: | Knihy / Historie |
| Rok vydání: | 2008 |
| Nakladatelství: | Levné knihy |
| Další informace: | Brožovaná, 275 stran. Stenografický záznam soudního procesu se skupinou Milady Horákové. Jedná se o reprint původního vydání z roku 1950. |