Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 684 položek.
97704.jpg

Překlad Josef Blahož

ÚSTAVA SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Reflex
Další informace:Brožovaná, 35 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

93903.jpg

Robert Merle

ÚTOK NA KASÁRNA


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1967
Nakladatelství:Mladá fronta
Další informace:Brožovaná, 326 stran. Biografie kubánského revolucionáře a politika Fidela Castra z doby, kdy se s pomocí svých skupin přívrženců...

Detail zboží...

48085.jpg

Michal Burian, Aleš Knížek, Jiří Rajlich, Eduard Stehlík

ATENTÁT (OPERACE ANTHROPOID 1941 - 1942)


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2002
Nakladatelství:Ministerstvo obrany ČR
Další informace:Vázaná, 95 stran, na předsádce razítko.Kniha autorů kpt. Michala Buriana, plk. Aleše Knížka, PhDr. Jiřího Rajlicha a pplk. Eduarda...

Detail zboží...

11162.jpg

Miroslav Ivanov

ATENTÁT NA REINHARDA HEYDRICHA


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1987
Nakladatelství:Panorama, Praha
Další informace:Brožovaná, dobrý stav, edice \"Stopy, fakta, svědectví\", 325 stran. Podrobná rekonstrukce atentátu na zastupujícího protektora Reinharda...

Detail zboží...

20760.jpg

V. P. Borovička

ATENTÁTY, KTERÉ MĚLY ZMĚNIT SVĚT 1. DÍL


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1992
Nakladatelství:Svoboda Praha
Další informace:Brožovaná, 196 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

59094.jpg

V. P. Borovička

ATENTÁTY, KTERÉ MĚLY ZMĚNIT SVĚT


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1980
Nakladatelství:Naše vojsko
Další informace:Brožovaná, 544 stran, 2. doplněné a přepracované vydání. Dvanáct příběhů popisuje slavné atentáty počínaje Césarovou smrtí,...

Detail zboží...

94198.jpg

Václav Pavel Borovička

ATENTÁTY, KTERÉ MĚLY ZMĚNIT SVĚT SV. 2


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1992
Nakladatelství:Svoboda
Další informace:Brožovaná, 214 stran. Druhý díl \"Atentátů, které měly změnit svět\" organicky navazuje na díl první, který se klene od probodení...

Detail zboží...

97499.jpg

Rodney Castleden

ATENTÁTY, KTERÉ ZMĚNILY SVĚT


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2008
Nakladatelství:Alpress
Další informace:Vázaná s obálkou, 393 stran. Kdokoli dostane privilegium vládnout národům, získá s mocí také velký počet odhodlaných nepřátel, kteří...

Detail zboží...

93892.jpg

Ludwik Zajdler

ATLANTIDA


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1972
Nakladatelství:oRBIS pRAHA
Další informace:Hutná populárně vědecká informace o rozmanitých skutečnostech, spojených s problémem bájného světadílu, shrnuje značné množství...

Detail zboží...

7439.jpg

Zdeněk Kukal

ATLANTIS VE SVĚTLE MODERNÍ VĚDY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Academia Praha
Další informace:Vázaná, druhé doplněné vydání, 272 stran, 69 obrázků, velmi mírně poškozená obálka, dobrý stav.Vymyslel si Platón Atlantis, anebo...

Detail zboží...

<<1 | 2 |

3

| 4 | 5 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008