Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 684 položek.
826.jpg

úvod napsal a redigoval Vilém Mathesius

CO DALY NAŠE ZEMĚ EVROPĚ A LIDSTVU OD SLOVANSKÝCH VĚROZVĚSTŮ K NÁRODNÍMU OBROZENÍ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1939
Nakladatelství:EVROPSKÝ LITERÁRNÍ KLUB, Praha
Další informace:Vázaná bez obálky, typografická úprava a vazba podle J. Štýrského, 12 obrazových příloh, 230 stran, dobrý stav. Obrozený národ a jeho...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
4990.jpg

Josef Macek

COLA DI RIENZO- PORTRÉTY


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1965
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Brožovaná , edice \"portréty svazek 13, 200 stran textu a fotografií, první vydání, profil italského renesančního revolucionáře ve 14...

Detail zboží...

8354.jpg

Předmluva Winston S. Churchill

D- DAY, OPERACE OVERLORD, OD PŘÍPRAVY OPERACE PO OSVOBOZENÍ PAŘÍŽE


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:2004
Nakladatelství:Naše vojsko Praha
Další informace:Vázaná, 222 stran textu a obrázků, odřené desky. Publikace vydaná k šedesátému výročí zahájení invaze do Normandie dává čtenáři...

Detail zboží...

Do košíku...

100 Kč

Do košíku...
101579.jpg

N. Vl. Zasodymský Jan sojka

DĚDEČKOVY POVÍDKY - V ČESKOSLOVENSKÉ DOMOBRANĚ V ITÁLII


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1913 1934
Nakladatelství:Morvský legionář Brno
Další informace:Plátěná vazba, dvě knihy v jednom svazku, Zasodymský-Dědečkovy povídky-96 stran, Jan Sojka-V československé domobraně v Itálii-61 stran...

Detail zboží...

Do košíku...

360 Kč

Do košíku...
122449.jpg

Antonín Springer

DĚJEPIS RAKOUSKA OD MÍRU VÍDEŇSKÉHO ROKU 1809


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1868
Nakladatelství: I.L. Kober v Praze
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, 524 stran, překlad Vácslav Pravda. Velmi dobrý stav. Dílo mapuje klíčové období rakouských dějin po porážce...

Detail zboží...

Do košíku...

800 Kč

Do košíku...
102908.jpg

DĚJEPISNÝ ATLAS PRO 7. ROČNÍK


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1983
Nakladatelství: Geodetický a kartografický podnik
Další informace:Brožovaná, odřené desky, 24 stran.

Detail zboží...

13550.jpg

Paul Johnson

DĚJINY 20. STOLETÍ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Rozmluvy A. Tomský Praha
Další informace:Vázaná, 845 stran, dobrý stav. Knížka vzbudila velky rozruch na Západě nejen proto, že je mistrně napsána, ale hlavně tím, jak...

Detail zboží...

Do košíku...

220 Kč

Do košíku...
62498.jpg

Václav Cháb

DĚJINY AMERIKY / ŠKOLA DO KAPSY /


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1947
Nakladatelství:Josef Hokr
Další informace:Brožovaná, silně ušpiněné desky, 182 stran.

Detail zboží...

2329.jpg

André Maurois

DĚJINY ANGLIE


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Lidové Noviny Praha
Další informace:Vázaná, doplněné o novější období Michelem Mohrtem, 487 stran, dobrý stav. Doplněné o novější období Michelem Mohrtem Dlouholeté...

Detail zboží...

Do košíku...

160 Kč

Do košíku...
33753.jpg

I.R. Grigulevič

DĚJINY INKVIZICE -13 - 20. STOLETÍ


Kategorie:Knihy / Historie
Rok vydání:1973
Nakladatelství:Svoboda praha
Další informace:Vázaná,silně ušpiněné desky, poškozená vazba, 1. vydání, 387 stran.

Detail zboží...

<<<-1010 | 11 |

12

| 13 | 14 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008