Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 129 položek.
56150.jpg

Jon Palmer

HVĚZDY MISTROVSTVÍ SVĚTA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Svojtka & Co
Další informace:Vázaná, 256 stran. Podrobné informace o 118 nejlepších fotbalistech světa.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
55405.jpg

J. Kuban J. Kirschner O. Louka

INLINE BRUSLENÍ


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:2006
Nakladatelství:Grada Praha
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 64 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

22571.jpg

Martina Navrátilová

JÁ, MARTINA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Brožovaná, 1. vydání, 249 stran, 16 stran černobílé a 8 stran barevné přílohy, dobrý stav. Martina Navrátilová vypráví celý příběh...

Detail zboží...

39459.jpg

Christina Brownová

JÓGA OD A DO Z - PODROBNÝ PRŮVODCE POZICEMI A CVIKY


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:2006
Nakladatelství:Metafora
Další informace:Brožovaná, 1. vydání, 399 stran, dobrý stav.Podtitul: podrobný průvodce pozicemi a cviky Myslíte si, že jóga je tady jenom pro hadí muže...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
82222.jpg

Z. Pulec

JEDEME NA VODU


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1982
Nakladatelství:Česká státní pojišťovna
Další informace:Brožura, 39 stran. Příručka pro vodáky.

Detail zboží...

119219.jpg

Josef Dobeš, kolektiv autorů

JEZDECTVÍ A DOSTIHOVÝ SPORT


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1977
Nakladatelství:SZN - Státní zemědělské nakladatelství
Další informace:Vázaná, 338 stran. Anatomie a fyziologie, exteriér, krmení, plemena, zkoušky výkonnosti, jezdecký výcvik, drezúra, military, jezdecké hry,...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
55078.jpg

Milan Polášek

JOGA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Šport Bratislava
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 176 stran textu a obrázků, slovensky, dobrý stav.

Detail zboží...

34659.jpg

Callan Pinckneyová

KALANETIKA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Knižní klub Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 191 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

25105.jpg

V. Kolouch

KONDIČNÍ KULTURISTIKA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 139 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

114608.jpg

Karel Šedivý

KONEČNĚ MOHUTNÝ


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:2002
Nakladatelství:Svět kulturistiky
Další informace:Vše o kulturistice: trénink, výživa apod., doplněno fotografiemi.Brožovanáněkteré věty zdůrazněny fixou, 1.vydání, 111 stran.

Detail zboží...

<<4 | 5 |

6

| 7 | 8 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008