Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 129 položek.
22575.jpg

M. Příbramský J. Marsík

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1979
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Brožovaná, poškozená obálka, některé listy uvolněné, 2. přepracované a rozšířené vydání, 143 stran textu a obrázků.

Detail zboží...

107582.jpg

Zlata Kozáková

SOKOLSKÉ SLETY 1882-1948


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1994
Nakladatelství:Orbis
Další informace:Sešit, 48 stran. Ohlédnutí za 11 všesokolskými slety uskutečněnými před tím, než komunisté Sokol zakázali, doprovází řada dobových...

Detail zboží...

106784.jpg

SPARTA PRAHA 1893-1983: 90 LET


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1983
Nakladatelství:Panorama
Další informace:Brožovaná, 206 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

15417.jpg

Tim Hammond

SPORT - OBJEVTE SVĚT SPORTU ZBLÍZKA - JEHO DĚJINY, PRAVIDLA, VÝSTROJ A TECHNIKY


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Tatran
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 64 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

127019.jpg

Selvarajan Yesudian, Elisabeth Haichová

SPORT A JÓGA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:2014
Nakladatelství:Metafora
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 215 stran, dobrý stav.Dokonalý soulad ducha a těla přináší dokonalé zdraví Kniha největší západní mystičky...

Detail zboží...

64442.jpg

SPORTOVNÍ HRY PIONÝRŮ


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1966
Nakladatelství:Mladá fronta Praha
Další informace:Vázaná, ilustrace Vladimír Dohnal, 1.vydání, 440 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

111942.jpg

Vladimír Süss, Petra Matošková

SQUASH


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:2006
Nakladatelství:Grada
Další informace:Brožovaná, 61 stran. Squash [vyslovujeme skvoš] je v současné době velmi oblíbená sportovní hra, kterou řadíme, dle třídění Stibitze,...

Detail zboží...

126814.jpg

Ulrike Birkner, Peter Langhammer

SQUASH TECHNIKA, TAKTIKA, HRA


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1999
Nakladatelství:Beta-Dobrovský
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 111 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

92545.jpg

STADIÓN - MIMOŘÁDNÉ ČÍSLO - SVĚTOVÁ SPORTOVNÍ VELMOC SSSR


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1972
Nakladatelství:Olympia, Praha
Další informace:Časopis, 16 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

64127.jpg

Milan Navrátil

STRETNUTIE BRATSTVA A DRUŽBY - TELOVÝCHOVNÉ SLÁVNOSTI NA SLOVENSKU.


Kategorie:Knihy / Sport
Rok vydání:1959
Nakladatelství:Šport
Další informace:Pevná plátěná vazba bez obálky, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
<<<-109 | 10 |

11

| 12 | 13>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008