Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 367 položek.
Vítězslav Nezval
MATKA NADĚJE: BÁSNĚ O ŽENĚ, O PRAZE A O MATCE - ŽENA V MNOŽNÉM ČÍSLE, PRAHA S PRSTY DEŠTĚ, MATKA NADĚJE
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1953 |
| Nakladatelství: | Čs. spisovatel Praha |
| Další informace: | Edice: Dílo Vítězslava Nezvala (6.). Poloplátěná pevná vazba bez obálky, 317 stran, dobrý stav. Obsahuje: Žena v množném čísle -- Praha... |
Jaroslav Bednář
MÁ PRAHO, MĚSTO MÚZ
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1966 |
| Nakladatelství: | Čs. spisovatel Praha |
| Další informace: | Brožovaná, mírně ušpiněná obálka, 1.vydání, typografická úprava Václav Blaha, 112 stran. |
Karel Hynek Mácha
MÁJ
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1939 |
| Nakladatelství: | Jindřich Bačkovský |
| Další informace: | Brožovaná, 38 stran, dobrý stav.Lyrickoepická skladba Karla Hynka Máchy vydaná roku 1836. Vrcholné dílo českého literárního romantismu |
K. H. Mácha
MÁJ - MARINKA
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1956 |
| Nakladatelství: | Spn Praha |
| Další informace: | Vázaná, poškozená obálka, 83 stran. |
K. H. Mácha
MÁJ - NAKLADATEL JIRÁNEK
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1945 |
| Nakladatelství: | J. Jiránek Želez.Brod |
| Další informace: | Brožovaná, mírně poškozená a ušpiněná vazba, 90 stran, dobrý stav. |
František Hrubín
MÁNESŮV ORLOJ
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1979 |
| Nakladatelství: | Albatros Praha |
| Další informace: | Poesie na každý měsíc v roce dle obrazů orloje Josefa Mánesa. Každá báseň je na celé straně oproti celostránkové barevné kresbě. |
František Jech
MÍSTO HARMONIE A SMÍŘENÍ MEDITACE NA HROBĚ OTOKARA BŘEZINY
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1930 |
| Nakladatelství: | Sylvestr Talla, Moravské Budějovice |
| Další informace: | Brožovaná, 24 stran. Kresba na obálce František Bílek. Proslovil 23. března 1930 František Jech. |
František Hrubín
MŮJ ZPĚV
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1956 |
| Nakladatelství: | Československý spisovatel, Praha |
| Další informace: | Vázaná s obálkou, 63 stran. Dobrý stav. České básně. |
František Hrubín
MŮJ ZPĚV
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1969 |
| Nakladatelství: | Československý spisovatel |
| Další informace: | Vázaná s obálkou, 201 stran. Svazek přináší nejzralejší Hrubínovu básnickou tvorbu - verše, zařazené do sbírek \"Svit hvězdy... |
Viktor Dyk
MILÁ SEDMI LOUPEŽNÍKŮ
| Kategorie: | Knihy / Poezie |
| Rok vydání: | 1977 |
| Nakladatelství: | Odeon Praha |
| Další informace: | Celokožená pevná vazba, kolibří vydání, ilustrace V.Tesař, 75 stran, dobrý stav. Lyrickoepická balada s typickým námětem lásky a zrady. |