Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 147 položek.
38201.jpg

Paul Giannoli

GÉRARD PHILIPE


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1966
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Brožovaná, silně poškozená obálka, edice \"Proměny svazek 20\", 1. vydání, 88 stran textu a 20 stran obrazové přílohy.

Detail zboží...

125445.jpg

Jan Císař

HISTORIE DIVADELNÍ PARDUBIC A OKOLÍ


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:2002
Nakladatelství: Východočeské divadlo Pardubice
Další informace:Kniha zachycuje vznik a historii Městského divadla v kontextu s vývojem Pardubic, což jsou dvě věci, které k sobě neodmyslitelně patří....

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
46437.jpg

Sestavili Vítězslava Šrámková a Jan Vedral

HLEDÁNÍ VÝRAZU - AMATÉRSKÉ AUTORSKÉ DIVADLO V 80. LETECH


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Informační a poradenské středisko pro místní
Další informace:Brožovaná, 73 stran.

Detail zboží...

32140.jpg

Jozef Mistrík

HOVORY S RECITÁTOREM


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1976
Nakladatelství:Supraphon, Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, mírně poškozená obálka, 171 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

110707.jpg

Jakub Krofta

JÁNOŠÍK -JANOSIK -JÁNOŠÍK


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:2010
Nakladatelství:Divadlo Drak,
Další informace:Brožovaná, představení hry Jánošík v trojím provední, Divadla Drak, Starého divadla Karola Spišáka a Teatru Lalka z Polska, 40 stran.

Detail zboží...

1077.jpg

uspořádal Jiří Suchý

JIŘÍ ŠLITR SBORNÍK TEXTŮ, FOTOGRAFIÍ A KRESEB


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1970
Nakladatelství:Supraphon, Praha
Další informace:Kniha + 2 x Sp singl. Sborník textů, fotografií a kreseb, které uspořádal Jiří Suchý. Brožovaná, typografie O. Hlavsa, první vydání, ...

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
110936.jpg

Editor Sylva Marešová

JOSEF SVOBODA / REŽISÉR -SCÉNOGRAF /


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1971
Nakladatelství:Divadelní ústav Praha
Další informace:Brožovaná, v angličtině a francouzštině, Divadelní ústav, Praha, (c)1971. Režisér - scénograf, svazek 1. Původní brož, (21,5 x 19,5...

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
59.jpg

Milan Obst; Adolf Scherl

K DĚJINÁM ČESKÉ DIVADELNÍ AVANTGARDY


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1962
Nakladatelství:Nakladatelství Československé akademie věd, Pr
Další informace:K DĚJINÁM ČESKÉ DIVADELNÍ AVANTGARDY: JINDŘICH HONZL/E. F. BURIAN. Vázaná s obálkou, 322 stran, velmi dobrý stav. Obálka Libor Fára.

Detail zboží...

Do košíku...

360 Kč

Do košíku...
110825.jpg

František Černý

KALENDÁRIUM DĚJIN ČESKÉHO DIVADLA


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Český literární fond
Další informace:Brožovaná, 143 stran, Edice: Malá řada dramatického umění (1.), dobrý stav.

Detail zboží...

9851.jpg

Jiří Lederer

KDYŽ SE ŘEKNE WERICH A KDYŽ SE ŘEKNE VOSKOVEC


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Brožovaná, druhé vydání, 245 stran, dobrý stav. Knihu tvoří dva sborníky věnované Janu Werichovi a Jiřímu Voskovcovi. První sborník...

Detail zboží...

<<6 | 7 |

8

| 9 | 10 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008