Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 147 položek.
110164.jpg

Jiří Janáček

AMATÉRŠTÍ LOUTKÁŘI V LIBERCI 1918 -1938


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1988
Nakladatelství:Česká beseda Liberec
Další informace:Brožovaná, 53 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

110859.jpg

Jan Malík

ÚSMĚVY DŘEVĚNÉ THÁLIE


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1965
Nakladatelství:Orbis
Další informace:Vázaná, 1.vydání, mírně poškozená obálka, 343 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

110940.jpg

Jindřich Halík Milada Trnková

ÚSTŘEDNÍ LOUTKOVÉ DIVADLO V PRAZE 1950-1975 / DVACET PĚT LET ÚSTŘEDNÍHO LOUTKOVÉHO DIVADLA PRAHA /


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1975
Nakladatelství:Ústřed. lout. divadlo Praha
Další informace:Brožovaná, 90 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

100430.jpg

ŠEDESÁT LET NÁRODNÍHO UMĚLCE JOSEFA SKUPY


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1952
Nakladatelství:Osvěta (Praha)
Další informace:Brožovaná, 77 stran. Spisovatelé, herci, malíři a spolupracovníci připravili povídání o Josefu Skupovi a Divadélku Spejbla a Hurvínka.

Detail zboží...

6958.jpg

řídí Vladimír Holan a Karel Šourek

ŽIVOT - LIST PRO VÝTVARNOU PRÁCI A UMĚLECKOU KULTURU ROČ. 15., Č. 3. - 4.


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1937
Nakladatelství:Fr. Borový v Praze
Další informace:Roč. 15., č.3., 4., speciální dvojčíslo věnované divadelní scénografii, původní obálka má odřený hřbet. Redakční kruh: J. Čapek,...

Detail zboží...

Do košíku...

320 Kč

Do košíku...
123816.jpg

ČASOPIS DIVADLO / ÚNOR 1963


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1963
Nakladatelství:Nakl. čs. divadel. umělců Praha
Další informace:Brožovaný časopis, 80 stran. Hra - Karel Čapek - Pavel Kohout - Válka s mloky.

Detail zboží...

123817.jpg

ČASOPIS DIVADLO / ÚNOR 1965


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1965
Nakladatelství:Nakl. čs. divadel. umělců Praha
Další informace:Brožovaný časopis, 97 stran. Hra - Josef Topol - Kočka na kolejích.

Detail zboží...

123886.jpg

ČASOPIS DIVADLO / ÚNOR 1967


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1967
Nakladatelství:Nakl. čs. divadel. umělců Praha
Další informace:Brožovaný časopis, 99 stran. Hra - Komedie o Anežce.

Detail zboží...

123819.jpg

ČASOPIS DIVADLO / ČERVEN 1963


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1963
Nakladatelství:Nakl. čs. divadel. umělců Praha
Další informace:Brožovaný časopis, 78 stran. Hra - Peter Karvaš - Jizva.

Detail zboží...

123888.jpg

ČASOPIS DIVADLO / ŘÍJEN - LISTOPAD 1968


Kategorie:Knihy / Divadlo
Rok vydání:1968
Nakladatelství:Nakl. čs. divadel. umělců Praha
Další informace:Brožovaný časopis, 151 stran. Hra - J. Topol - Hodina lásky, F. Hrubín - Oldřich a Božena, S. Mrožek - Proroci.

Detail zboží...

<<1 |

2

| 3 | 4 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008