Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kategorie
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 130 položek.
107028.jpg

John Osborne

KOMIK


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:2001
Nakladatelství:ND Praha
Další informace:Brožovaná, 143 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

83217.jpg

Josef Kajetán Tyl

KUTNOHORŠTÍ HAVÍŘI ANEB KRVAVÝ SOUD


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:1957
Nakladatelství:SPN - pedagogické nakladatelství (SPN - Státní
Další informace:Vázaná s obálkou, 89 stran. Činohra o pěti jednáních.

Detail zboží...

100895.jpg

Alfredo Catalani

LA WALLY


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:2012
Nakladatelství:ND Moravskoslezské Ostrava
Další informace:Brožovaná, 109 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

81140.jpg

Karol Sidon

LABYRINT - CIRKUS PODLE KOMENSKÉHO


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Dilia
Další informace:Brožovaná, 59 stran. Moderní zpracování Komenského Labyrintu světa. Poutník se ocitá v krutých kulisách třicetileté války, poznává...

Detail zboží...

42838.jpg

Moliére

LAKOMEC - MISANTROP - TARTUFFE


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:1966
Nakladatelství:Mladá fronta Praha
Další informace:Vázaná bez obálky, 288 stran, 1.vydání, dobrý stav, ušpiněné desky.

Detail zboží...

13399.jpg

Moliére

LAKOMEC, MISANTROP, TARTUFFE


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:1966
Nakladatelství:Mladá fronta Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 288 stran, poškozená obálka, dobrý stav. 3 nejznámější hry jednoho z nejslavnějších světových dramatiků.

Detail zboží...

9757.jpg

Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais

LAZEBNÍK SEVILLSKÝ - FIGAROVA SVATBA


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:1956
Nakladatelství:Snklhu Praha
Další informace:Brožovaná, edice \"Světová četba svazek 114\", 331 stran. Přeložili Karel Kraus a František Hrubín. Těmito komediemi vrcholí...

Detail zboží...

47729.jpg

A. N. Ostrovskij

LES


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:1951
Nakladatelství:Umění lidu Praha
Další informace:Brožovaná, mírně poškozené desky, 215 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

25201.jpg

Manfred Hausmann

LILOFEE


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:1942
Nakladatelství:Československý kompas, Praha
Další informace:Dramatická balada o 5 obrazech. přebásnil František Hrubín. Původní brož., 139 stran, obálka Zdeněk Sklenář. Výborný stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
126552.jpg

Alois Jirásek

LUCERNA


Kategorie:Knihy / Divadelní hry
Rok vydání:1957
Nakladatelství:Orbis (CZ)
Další informace:Brožovaná, 117 stran. Edice Hry lidového jeviště (38.) ohádková hra poprvé hraná na scéně Národního divadla v roce 1905 má za dějový...

Detail zboží...

<<4 | 5 |

6

| 7 | 8 | >>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008