Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24902 položek.
18308.jpg

Juliana A. Fialová

KUCHYNĚ LABUŽNÍKA


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1980
Nakladatelství:Avicenum Praha
Další informace:Brožovaná, 2. vydání, 303 stran. Nespočet receptů pro labužníky od kuřecího masa až po zvěřinu, polévky, předkrmy, dezerty, přílohy...

Detail zboží...

18340.jpg

Tom Stevenson

101 PRAKTICKÝCH RAD - VÍNO


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1999
Nakladatelství:Ikar Praha
Další informace:Vázaná, 2. přepracované vydání, 72 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

18420.jpg

Rachel Haigh

ZDRAVÁ KUCHYNĚ - ATRAKTIVNÍ RECEPTY


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1992
Nakladatelství:Slovart Praha
Další informace:Vázaná, natržený hřbet, 1. vydání, 160 stran textu, obrázků a receptů, dobrý stav. Müsli,předkrmy,saláty,polévky,hlavní...

Detail zboží...

18428.jpg

J. Hastings

KROK ZA KROKEM KE ŠTÍHLÉ LINII


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:2004
Nakladatelství:Reader Digest
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 320 stran, výborný stav. Jaké už jste vyzkoušeli redukční diety? Tu s vysokým obsahem bílkovin, sacharidů,s...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
18511.jpg

Josef Vogrt

POCHOUTKY PRO DĚTI


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1992
Nakladatelství:Práce
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 111 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

18538.jpg

Sestavila Milena Jesenská

MILENINY RECEPTY


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1995
Nakladatelství:Nakl. Fran. Kafky Praha
Další informace:Brožovaná, 3. vydání, 107 stran, dobrý stav. Kuchařka sestavená z receptů, které Mileně Jesenské na její výzvu zaslaly čtenářky...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
20303.jpg

D. J. Macauleyová

MOUČNÍKY A DEZERTY


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1997
Nakladatelství:Svojtka a Vašut Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 64 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

21370.jpg

S. De Turckheim A. Langrée

50 RECEPTŮ PRO ŠTÍHLOU LÍNII ANEB JAK SI BÁJEČNĚ POCHUTNAT A ZŮSTAT PŘITAŽLIVÁ


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:2007
Nakladatelství:Rebo Production
Další informace:Brožovaná, 1. vydání, 160 stran receptů a fotografií, dobrý stav.

Detail zboží...

22271.jpg

P. Horan P. Momčilová

VAŘÍME DĚTEM - CHUTNĚ A ZDRAVĚ


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1996
Nakladatelství:P. Momčilová
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 316 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

22842.jpg

O VÍNĚ ANEB LEPŠÍ JE VÍNEČKO NEŽLI VODA


Kategorie:Knihy / Kuchařky
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Lid.. nakl. Praha
Další informace:Brožovaná, mírně poškozená obálka, ilustrace L. Lojdová, 1. vydání, 137 stran. Knížka pro milovníky vína potěší výběrem...

Detail zboží...

<<<-10995 | 996 |

997

| 998 | 999 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008