Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24837 položek.
125712.jpg

B. Marcello, G. B. Sammartini, F. X. Dušek, P. Cardena

MUSICA VIVA HISTORICA 31. - Z HUDEBNÍHO POKLADU VALDŠTEJNSKÉHO ARCHIVU


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1980
Nakladatelství:Supraphon, Praha
Další informace:Brožované noty, 47 stran. Piano. „Z hudebního pokladu Valdštejnského archivu“ je název významné ediční řady (často součástí Musica...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
125718.jpg

Jára Beneš

PRAHO, MĚSTO SNŮ... - SERENÁDA Z OPERETY \"PANNA PUSY\"


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1937
Nakladatelství: Fr. Kovářík, Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

125719.jpg

Fr. Svojík, Vl. E. Fořt

RŮŽOVÁ KRINOLÍNA


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1942
Nakladatelství:Mojmír Urbánek, Praha
Další informace:Brožovaná, 2 strany.

Detail zboží...

126055.jpg

vybrali a vydali Jiří Horák a Josef Hutter

25 LIDOVÝCH PÍSNÍ S NÁPĚVY TEXTY A NÁPĚVY


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1949
Nakladatelství:Státní nakl. Praha
Další informace:Volná sloha s 25 texty a nápěvy lidových písní.

Detail zboží...

126773.jpg

Josef Suk, Julius Zeyer, Roman Veselý

RADÚZ A MAHULENA - SLOVENSKÁ POHÁDKA O ČTYŘECH JEDNÁNÍCH


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1912
Nakladatelství:Umělecká beseda
Další informace:Klavírní výtah s textem. Pevná plátěná vazba, 83 stran. Výborný stav.

Detail zboží...

Do košíku...

360 Kč

Do košíku...
126786.jpg

Antonín Dvořák

SLOVANSKÝ TANEC Č.1 -PIANO 2 MS.


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:
Nakladatelství:F. Šmíd Praha
Další informace:Brožovaná, 6 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

126787.jpg

Zdeněk Hůla

NAUKA O HARMONII


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1956
Nakladatelství:Snklhu Praha
Další informace:Brožovaná, mírně poškozené desky, 423 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
nopicture.jpg

Karel Růžička Emil Viklický

JAZZOVÉ ETUDY PRO KLAVÍR


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Panton
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, 42 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

280 Kč

Do košíku...
126842.jpg

Václav Říha

PIANO ALBUM T


Kategorie:Knihy / Hudebniny
Rok vydání:1994
Nakladatelství:Hudební nakl. H
Další informace:Brožovaná, 20 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

160 Kč

Do košíku...
98893.jpg

Marie Kyzlinková

TAM NA HORÁCH - PŘÁTELSTVÍ A LÁSKA


Kategorie:Knihy / Červená knihovna
Rok vydání:
Nakladatelství:List paní a dívek
Další informace:Vázaná, v knize je román \"Tam na horách a povídka \"Přátelství a láska, mírně p odřené desky, 300 stran.

Detail zboží...

<<<-10889 | 890 |

891

| 892 | 893 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008