Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24843 položek.
16201.jpg

Václav Krejčík, Dagmar Černá

MALÝ HERBÁŘ LÉČIVÝCH ROSTLIN


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1973
Nakladatelství:Avicenum Praha
Další informace:Brožovaná, 2. vydání, dobrý stav. Soubor obrázků léčivých rostlin naší přírody, doba a způsob jejich sběru a sušení.

Detail zboží...

16455.jpg

H. Grünert

HOUBY - PRŮVODCE PŘÍRODOU


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1995
Nakladatelství:Ikar Praha
Další informace:Vázaná, 288 stran textu a fotografií, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
16495.jpg

J. Korbelář, Z. Endris, J. Krejča

NAŠE ROSTLINY V LÉKAŘSTVÍ


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1974
Nakladatelství:Avicenum Praha
Další informace:Vázaná ilustrace Jindřich Krejča, 497 stran, 202 vyobrazení, natržený hřbet, 4. vydání . Kniha obsahuje 202 vyobrazení, vždy na jedné...

Detail zboží...

Do košíku...

100 Kč

Do košíku...
16498.jpg

Josef Jonáš , Josef A. Zentrich

VĚČNĚ ZELENÉ NADĚJE


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Sever. nakl Ústí nad Labem
Další informace:Brožovaná, 1. vydání, 408 stran, dobrý stav. Publikace seznamuje s vývojem lidového přírodního léčitelství, s jeho způsoby, prostředky...

Detail zboží...

16637.jpg

J. Holzbecher

SKALNIČKY


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1982
Nakladatelství:Čsav Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 216 stran, 17 obrázků v textu, 12 barevných příloh, dobrý stav.

Detail zboží...

16752.jpg

Jiří Soják

ROSTLINY NAŠICH HOR - KAPESNÍ ATLAS


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1983
Nakladatelství:Spn Praha
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 432 stran, kresby Karel Zpěvák, 431 stran. Atlas obsahuje úvodní stati o našich horách, rostlinách, podnebí a jeho...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
16785.jpg

Josef Vágner

AFRIKA RÁJ A PEKLO ZVÍŘAT / OD ATLASU NA JIH /


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1978
Nakladatelství:Svoboda Praha
Další informace:Vázaná, barevné fotografie Josef Vágner, barevné tabule zvířat Zdeněk Burian, pérové kresby v textu Eva Hašková, barevná mapaJiří...

Detail zboží...

Do košíku...

100 Kč

Do košíku...
16896.jpg

Joan Palmerová

VÝCVIK PSA - PRAKTICKÁ PŘÍRUČKA


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1999
Nakladatelství:Slovart Praha
Další informace:Vázaná, 3. vydání, 116 stran textu a fotografií, dobrý stav. Všechno, co potřebujete vědět o výcviku svého psa - od výchovy štěněte...

Detail zboží...

16944.jpg

PODZIM V ZAHRADĚ


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Artia Praha
Další informace:Vázaná, 255 stran textu a obrázků, dobrý stav. Všestranná kniha pro zahrádkáře s množstvím nápadů, fotografií, obrázků a náčrtků....

Detail zboží...

17137.jpg

J. Mikulík

DOSOUŠENÍ SENA STUDENÝM VZUCHEM


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1959
Nakladatelství:Szn Praha
Další informace:Brožura, 1. vydání, 30 stran textu a obrázků.

Detail zboží...

<<<-10806 | 807 |

808

| 809 | 810 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008