Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24844 položek.
5002.jpg

Jindřich Dlouhý

M. V. LOMONOSOV- PORTRÉTY


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1968
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Brožovaná, edice \"Portréty svazek 30\", první vydání, 184 stran textu a obrázků, profil slavného ruského vědce, dobrý stav.

Detail zboží...

5881.jpg

Jiří Haager

KAPESNÍ ATLAS PĚSTOVANÝCH EXOTICKÝCH ROSTLIN


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1982
Nakladatelství:SPN Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, 308 stran, 18 černobílých a 120 barevných obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

5882.jpg

Otakar Štěpánek

KAPESNÍ ATLAS RYB, OBOJŽIVELNÍKŮ A PLAZŮ


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1987
Nakladatelství:SPN Praha
Další informace:Vázaná, třetí vydání, 240 stran, 110 fotografií, dobrý stav.

Detail zboží...

5935.jpg

S. Lusk

RYBY V NAŠICH VODÁCH


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1983
Nakladatelství:Academia Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, edice \"Živou přírodou\", 212 stran, 53 obrázků v textu, 12 barevných příloh-83 obrázků.

Detail zboží...

5966.jpg

Čestmír Böhm

SKALNIČKY A SKALKY


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1981
Nakladatelství:Práce Praha
Další informace:Vázaná, třetí vydání, 272 stran, 40 stran příloh, dobrý stav. Plánování skalky, různé typy skalek a jejich umístění, použité...

Detail zboží...

5968.jpg

Xavier Maniguet

ŽRALOCI- MYTICKÁ HRŮZA A REÁLNÉ NEBEZPEČÍ


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1994
Nakladatelství:Svoboda Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, 346 stran textu a obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

6065.jpg

Čestmír Böhm

SKALNIČKY NAŠICH ZAHRAD


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1980
Nakladatelství:SZN Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, 328 stran textu a fotografií.

Detail zboží...

6341.jpg

Zdeněk Kluzák, Miroslav Smotlacha, Josef Erhart, Marie Erhartová

POZNÁVÁME HOUBY


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Svépomoc Praha
Další informace:Vázaná obálka, 373 stran textu a barevných fotografií. Praktický atlas hub s barevnými fotografiemi. Obsahuje i další informace o houbách...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
6402.jpg

F. Novák K. Svolinský

HORSKÉ ROSTLINY


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1937
Nakladatelství:Vesmír Praha
Další informace:Vázaná, edice \"Naše příroda v obrazech, svazek II. Rostliny, díl II., Horské rostliny\", 16 stran textu, 115 barevných obrázků, ilustroval...

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
7417.jpg

A. Pilát, O. Ušák

NAŠE HOUBY


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1952
Nakladatelství:Brázda
Další informace:Vydání první, obrazy namaloval O. Ušák, celoplátěná vazba bez obálky, 335 stran, silně poškozené desky a vazba, poškozená předsádka,...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
<<<-10802 | 803 |

804

| 805 | 806 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008