Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24838 položek.
47353.jpg

Přemysl Engl

RADIOAMATÉRSKÉ KONSTRUKCE Č. 4


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, 1.vydání, edice \"Populární elektronika svazek 11\", 328 stran, 217 obrázků, 6 tabulek, velmi dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
47356.jpg

RADIOAMATÉRSKÉ KONSTRUKCE Č.1


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1978
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná s obálkou, edice \"Populární elektronika řada konstrukční sv. č.3\", 1.vydání, 464 stran, 319 obrázků, 34 tabulek, 2. přílohy,...

Detail zboží...

48338.jpg

R. Měšťan

STAVBA A ÚPRAVA CHATY


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, 1.vydání, 320 stran, 238 obrázků a 5 tabulek, dobrý stav.

Detail zboží...

51185.jpg

A. Lavante V. Sellner

OPRAVY TELEVIZNÍCH PŘIJÍMAČŮ


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1960
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, silně poškozená obálka, 1.vydání, 232 stran, 160 obrázků, 7 příloh, dobrý stav.

Detail zboží...

52126.jpg

L.Mašek

CHATOVÝ NÁBYTEK


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1978
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Brožovaná, 3. přepracované vydání,136 stran,430 obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

57176.jpg

ROČENKA PRO CHATAŘE A CHALUPNÍKY


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1971
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Vázaná, některé listy ušpiněné, ilustrace Cyril Chramosta, 336 stran, 174 obrázků, dobrý stav, 1.vydání.

Detail zboží...

62952.jpg

TECHNICKÁ PRÁCE - ODBORNÝ ČASOPIS PRO TECHNICKÁ POVOLÁNÍ


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1947 - 1948
Nakladatelství:Práce
Další informace:Dva ročníky svázané v jedné pevné poloplátěné vazbě. Ročník II. a III. vždy po dvanácti číslech s vloženým obsahem. Fotografie,...

Detail zboží...

Do košíku...

600 Kč

Do košíku...
62084.jpg

Cyril Höschl

TABULKY PRO KONSTRUKTÉRY


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1956
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Sloha s 74 stran na volných listech, 60 tabulek.

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
64583.jpg

Miloš Hansa

JAK NA TO ? / OSVĚDČENÉ PRACOVNÍ ZPŮSOBY, NÁŘADÍ A POMŮCKY PRO DOMÁCÍ A ŠKOLNÍ DÍLNY /


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1960
Nakladatelství:Sntl Praha
Další informace:Brožovaná, 1.vydání, III. řada polytechnické knižnice č.7, 176 stran, 135 obrázků.Uspořádání a vybavení domácí dílny, popis...

Detail zboží...

70726.jpg

Redaktor Josef Dvořák

KOMPLETNÍ ROČNÍK ČASOPIS TECHNICKÁ PRÁCE ROČNÍK VI. -1950 / ODBORNÝ ČASOPIS, PRO TECHNICKÁ POVOLÁNÍ /


Kategorie:Knihy / Technická literatura
Rok vydání:1950
Nakladatelství:Práce Praha
Další informace:Svázaný ročník, 192 stran textu, výkresů a plánků, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

300 Kč

Do košíku...
<<<-10789 | 790 |

791

| 792 | 793 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008