Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 24838 položek.
Karel Mrázek
MODERNÍ VYTÁPĚNÍ BYTŮ A RODINNÝCH DOMKŮ
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1986 |
| Nakladatelství: | SNTL - Nakladatelství technické literatury |
| Další informace: | Brožovaná, 336 stran. Publikace komplexně informuje o způsobech moderního vytápění rodinných domků včetně ohřevu užitkové vody z... |
Pavel Šrait
OD KRYSTALKY K MODELŮM S TRANZISTORY
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1985 |
| Nakladatelství: | SNTL, Praha |
| Další informace: | Vázaná, 275 stran, dobrý stav. Po úvodní části, přinášející adresář důležitých podniků, ústavů a škol, odborných skupin ČSVTS... |
Sestavil Jiří Cirkl
ZNEUZNANÍ EDISONI - KUKÁTKO DO ŘÍŠE VĚDY, TECHNIKY A POKROKU
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1979 |
| Nakladatelství: | Svoboda Praha |
| Další informace: | Vázaná s obálkou, 1. vydání, ilustrace Václav Kabát a Milan Kopřiva, 323 xylografií, 197 kreseb a 82 inzeráty, dobrý stav. Kukátko do... |
Anna a Alex Kadlecovi
KRBY
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1996 |
| Nakladatelství: | Sobotáles Praha |
| Další informace: | Vázaná, 2. upravení vydání, 273 stran, dobrý stav. Publikace se zabývá navrhováním a stavbou krbů. |
A. Kadlec A. Kadlecová
KRBY - SPORÁKY - OHNIŠTĚ V REKREAČNÍCH CHATÁCH A CHALUPÁCH
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1972 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Vázaná, mírně ušpiněné desky, 1. vydání, 240 stran, 595 obrázků a 12 stran křídových příloh v textu, dobrý stav. |
Václav Hájek
UPRAVUJEME ZAHRADU I. - KRBY, OHNIŠTĚ, JEZÍRKA, BAZÉNY
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1995 |
| Nakladatelství: | Grada Publishing |
| Další informace: | Brožovaná, 1. vydání, 88 stran textu a obrázků, dobrý stav. |
V. Tajovský
CHATY
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1959 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Vázaná, 1. vydání, 233 stran textu a obrázků, dobrý stav. Praktická příručka, určená nejširšímu okruhu zájemců, přináší... |
Radomír Měšťan
OPLOCENÍ POZEMKŮ
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Vázaná, 204 stran, 204 obrázků, 8 tabulek, 2. upravené vydání, dobrý stav. |
Tibor Szász
PRACUJEME SE DŘEVEM JEN S DOBRÝMI NÁSTROJI
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1991 |
| Nakladatelství: | Sntl praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1,. vydání, 200 stran, 211 obrázků a 4 tabulky, dobrý stav. Kniha je užitečným pomocníkem kutila při opracování a... |
RADIOAMATÉR - MĚSÍČNÍK PRO RADIOVOU TECHNIKU 1938
| Kategorie: | Knihy / Technická literatura |
| Rok vydání: | 1938 |
| Nakladatelství: | Orbis, Praha |
| Další informace: | Ročník XVII. svázaný v plátěné nakladatelské vazbě, 346 stran, výborný stav. |