Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku máte 1 položek v celkové ceně 240 Kč

Obchod


Bylo nalezeno 24819 položek.
7804.jpg

José Ortega y Gasset

VZPOURA DAVŮ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1993
Nakladatelství:Naše vojsko Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, 160 stran, dobrý stav. Ortega y Gasset ve své knize z roku 1930 reaguje na rozpínavost nacismu a komunismu....

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
9072.jpg

R. A. Moody, P. Perry

ŽIVOT PŘED ŽIVOTEM - NÁVRATY DO MINULÝCH ŽIVOTŮ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1992
Nakladatelství:Mladá fronta Praha
Další informace:Brožovaná, 196 stran, dobrý stav. Návraty do minulých životů. Mohou nám „minulé životy“ pomoci poznat jiný způsob...

Detail zboží...

9710.jpg

Rabindranth Thákur

ČESÁNÍ OVOCE


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1995
Nakladatelství:Votobia, Olomouc
Další informace:Brožovaná, edice Malá díla, výborný stav, 107 stran. Meditativní báseň v próze, klasické dílo slavného bengálského básníka,...

Detail zboží...

10045.jpg

JÓGA, DUCHOVNÍ NAUKY, ŽIVOTNÍ ENERGIE, ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA, ZDRAVÁ VÝŽIVA, LÉČIVÉ ROSTLINY


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1999
Nakladatelství:Santal Liberec
Další informace:Brožovaná, první vydání, 208 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

11573.jpg

James W. Sire

ZA NOVÝMI SVĚTY- PRŮVODCE SVĚTOVÝMI NÁZORY


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Návrat Praha
Další informace:Brožovaná, 180 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

11618.jpg

Phil Hellmuth

JAK HRAJÍ POKER PROFESIONÁLOVÉ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:2005
Nakladatelství:Baronet Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, 448 stran, dobrý stav.Devítinásobný světový šampión v pokeru, milionář, který celé své jmění získal v...

Detail zboží...

11642.jpg

SNÁŘ- TAJEMSTVÍ ČÍSEL, PLANETÁŘ, PLANETOSKOP, OBRÁZKOVÝ SNÁŘ


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:S& M Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, 206 stran.

Detail zboží...

11649.jpg

Pavel Tigrid

POLITICKÁ EMIGRACE V ATOMOVÉM VĚKU


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Prostor Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, edice \"Prostor\", 137 stran, dobrý stav, na předsádce razítko majitele knihy.

Detail zboží...

11928.jpg

John Matthews

KELTSKÁ SPIRITUALITA A HLEDÁNÍ GRÁLU - DUCHOVNÍ CVIČENÍ PRO SOUČASNÉHO ČLOVĚKA


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Alternativa Praha
Další informace:Brožovaná, 141 stran textu a obrázků, výborný stav. Je možné hledat a nakonec nalézt svatý grál i v dnešní době? Existují spojení...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
12951.jpg

Pavel Tigrid

DNEŠEK JE VÁŠ, ZÍTŘEK JE NÁŠ - DĚLNICKÉ REVOLTY V KOMUNISTICKÝCH ZEMÍCH


Kategorie:Knihy / Odborná literatura
Rok vydání:1990
Nakladatelství:Vokno Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání v Československu, 157 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

<<<-10697 | 698 |

699

| 700 | 701 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008