Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24819 položek.
124261.jpg

SOUČASNÁ RUSKÁ FILOSOFIE - SBORNÍK STATÍ


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1929
Nakladatelství:Česká grafická Unie
Další informace:Brožovaná, 197 stran. Velmi dobrý stav. Překlad Ferdinand Pelikán. Filosofická knižnice ; sv. 6

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
124378.jpg

Charles Fourier

VÝBOR Z DÍLA


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1950
Nakladatelství:Orbis (CZ)
Další informace:Brožovaná, 161 stran. Edice: Politická knihovna. Výborný stav. Výbor z díla a myšlenek francouzského filosofa a utopisty Charlese Fouriera...

Detail zboží...

Do košíku...

120 Kč

Do košíku...
124379.jpg

Friedrich Nietzsche

SOUMRAK MODEL ČILI KTERAK SE FILOSOFUJE KLADIVEM


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1993
Nakladatelství:kawana
Další informace:Brožovaná, 93 stran. Velmi dobrý stav. Autor se obrací proti věčným modlám tohoto světa, které se zrodily na půdě filosofie,...

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
124531.jpg

vybral a přeložil Karel Svoboda

ZLOMKY PŘEDSOKRATOVSKÝCH MYSLITELŮ


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1962
Nakladatelství:Československá akademie věd - ČSAV
Další informace:Vázaná s obálkou, 200 stran. Velmi dobrý stav. Edice: Filosofická knihovna. Výbor z díla filosofů, kteří položili základy evropského...

Detail zboží...

Do košíku...

360 Kč

Do košíku...
124571.jpg

Immanuel Kant

K VĚČNÉMU MÍRU: FILOSOFICKÝ NÁČRTEK


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1918
Nakladatelství:O. Kypr v Pardubicích
Další informace:Brožovaná s natrženou přední obálkou, 75 stran. Překlad: Josef V. Kavka. Stěžejní Kantův příspěvek k dějinám politické filosofie, ve...

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
125235.jpg

Platon

GORGIAS [O SÍLE SLOVA A MRAVNOSTI]


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1944
Nakladatelství:Jan Laichter Praha
Další informace:Brožovaná, 2. přehlédnuté vydání, 145 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
125335.jpg

Jiří Cvekl, Irena Dubská, Lubomír Sochor

SEDMKRÁT O SMYSLU FILOSOFIE


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1960
Nakladatelství:SNPL - Státní nakladatelství politické literat
Další informace:Vázaná s obálkou, 189 stran. Filosofie, etika a politologie. Dobrý stav.

Detail zboží...

125390.jpg

Vladimír Hoppe

PŘIROZENÉ A DUCHOVNÍ ZÁKLADY SVĚTA A ŽIVOTA (OD ŽIVOTA SUB SPECIE TEMPORIS K ŽIVOTU SUB SPECIE AETERNITATIS)


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1925
Nakladatelství:Miloš Procházka v Praze
Další informace:Poloplátěná pevná vazba, 589 stran. V knize Hoppe filozofii výslovně spojuje s křesťanským náboženstvím: je prý třeba „přetrhnout...

Detail zboží...

Do košíku...

290 Kč

Do košíku...
125396.jpg

Ladislav Klíma

SVĚT JAKO VĚDOMÍ A NIC


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:1991
Nakladatelství:Súvislosti
Další informace:Brožovaný sešit, 49 stran, mírně flekatá obálka, jinak dobrý stav. Koncem roku 1904 vydal šestadvacetiletý soukromník Ladislav Klíma v...

Detail zboží...

Do košíku...

600 Kč

Do košíku...
126389.jpg

Václav Bělohradský

SPOLEČNOST NEVOLNOSTI


Kategorie:Knihy / Filozofie
Rok vydání:2007
Nakladatelství:Sociologické nakladatelství (SLON)
Další informace:Brožovaná, 368 stran. Edice Sociologické aktuality (13.). Po dlouhých deseti letech vydává Václav Bělohradský v Čechách novou knihu....

Detail zboží...

Do košíku...

130 Kč

Do košíku...
<<<-10695 | 696 |

697

| 698 | 699 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008