Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24888 položek.
127132.jpg

Marie Brahová

ZVONKY A ZVONEČKY


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:1998
Nakladatelství:Petr Pošík Poděbrady
Další informace:Brožovaná, 28 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

126687.jpg

Marie Benešová

VYŠÍVÁNÍ DÍL 2 - VÝŠIVKY Z KORÁLKŮ. HÁČKOVANÁ KORÁLKOVÁ VÝŠIVKA. STŘAPCE Z KORÁLKŮ. VÝŠIVKY Z FLITRŮ.


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:1982
Nakladatelství:TEPS míst. hosp.
Další informace:Sešit, 57 stran. Velmi dobrý stav.

Detail zboží...

126703.jpg

Mária Uherčíková, Jozef Rusnák

ORNAMENT NA BYTOVÝCH DOPLNKOCH


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:1984
Nakladatelství:Alfa
Další informace:Brožovaná, 151 stran, 203 obrázků. Velmi dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
127134.jpg

Gudrun Thiele

HODY, HODY, DOPROVODY / VELIKONOČNÍ MOTIVY PRO DĚTI /


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2001
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, 32 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

127135.jpg

Claudette Radtke

PAPÍROVÉ ŘETĚZY DO OKEN A NA DVEŘE


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2001
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, 32 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

127136.jpg

Karin Köppel

FILIGRÁNY NA CELÝ ROK Z PAPÍRU


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2006
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, 31 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

127137.jpg

Angelika Kipp

VÁNOČNÍ FILIGRÁNY TROJROZMĚRNÉ DEKORACE Z PAPÍRU


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2007
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, 32 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

127138.jpg

Angelika Kipp

PESTRÝ PODZIM PAPÍROVÉ OBRÁZKY DO OKEN A NA STĚNY


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2000
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, mírně odřené listy, 32 stran.

Detail zboží...

127139.jpg

Angelika Kipp

VESELÉ VELIKONOCE VELIKONOČNÍ ZVÍŘÁTKA Z PAPÍRU


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2000
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, 32 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

127140.jpg

Armin Täubner

MÉĎOVÉ Z WINDOWCOLOR


Kategorie:Knihy / Ruční práce
Rok vydání:2004
Nakladatelství:Anagram
Další informace:Brožovaná, 32 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

<<<-101181 | 1182 |

1183

| 1184 | 1185 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008