Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 24893 položek.
MODRÁ A BÍLÁ - OBRÁZKY Z PAPÍRU DO OKEN A NA STĚNY
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 2000 |
| Nakladatelství: | Anagram Ostrava |
| Další informace: | Brožovaná, 32 stran, dobrý stav. |
Anna Šullová, Jarmila Stahlová
TECHNIKY RUČNÝCH PRÁC
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 1984 |
| Nakladatelství: | Alfa, Bratislava |
| Další informace: | Brožovaná, 213 stran. Kniha uvádí 8 různých technik ručních prací: výšivky, vázání uzlů, krajka, šitá krajka, tenerifa, tkaní,... |
Z.Pudilová
VZORY PRO RUČNÍ PLETENÍ / VZORY PLETENÉ HLADCE, OBRACE, SNÍMÁNÍM A KŘÍŽENÍM OK
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Vázaná, 5. nezměněné vydání, 176 stran, 300 fotografií, 300 kreslených a 300 sázených tabulek, dobrý stav. |
ČASOPIS FRISEURHANDWERK Č.4 - 15. FEBRUAR 1965 - 82 JAHRGANG (KADEŘNICTVÍ)
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 1965 |
| Nakladatelství: | H.Heilmaier München |
| Další informace: | Brožovaný časopis pro kadeřníky, 46 stran textu a fotografií účesů. |
VELKÁ KNIHA SCOUBIDOU
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 2005 |
| Nakladatelství: | Anagram Ostrava |
| Další informace: | Vázaná, 78 stran, mírně zvlněné listy. |
Marta Mannová
VÝŠIVKY
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 1973 |
| Nakladatelství: | Práca Bratislava |
| Další informace: | Vázaná, silně poškozená obálka, 1.vydání, 152 stran, slovensky. |
Z. Pudilová
VZORY PRO RUČNÍ PLETENÍ / VZORY PLETENÉ HLADCE, OBRACE, SNÍMÁNÍM A KŘÍŽENÍM OK /
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 1986 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Vázaná, 2, vydání, 328 stran, 300 fotografií, 300 kreslených a 300 sázených tabulek, dobrý stav. |
Ursula Bieber
MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ S ÚSPĚCHEM
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 1998 |
| Nakladatelství: | CFA + H |
| Další informace: | Brožovaná, 80 stran. Kniha Malování na hedvábí s úspěchem je určena nejenom pro začátečníky. Pokročilí zde najdou mnoho tipů a triků... |
ČASOPIS DANA - PLETENINY MODERNÍ I KLASICKÉ
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 1988 |
| Nakladatelství: | Teps Praha |
| Další informace: | Brožovaný časopis, 48 stran, dobrý stav. |
Eva Toranová
VÝŠIVKY MINULÝCH STOROČÍ
| Kategorie: | Knihy / Ruční práce |
| Rok vydání: | 1984 |
| Nakladatelství: | Tatran Bratislava |
| Další informace: | Vázaná, 1.vydání, 160 stran textu a obrázků, slovensky, rusky, německy, dobrý stav. |