Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24900 položek.
32425.jpg

Jiří Havel

OSTROVY V OBLACÍCH


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Vázaná, fotografie autora, 1. vydání, 256 stran, 109 černobílých a 90 barevných fotografií, dobrý stav.

Detail zboží...

33141.jpg

Uspořádal Karel Michl

ORLICKÉ HORY


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1973
Nakladatelství:Kruh Hradec Králové
Další informace:Vázaná, 1. vydání, 176 stran, 32 stran barevné přílohy, 16 stran cizojazyčných textů, dobrý stav, přiložen kartonový obal. V knize je...

Detail zboží...

39876.jpg

Jan Tachezy

VYŠEHRAD


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1985
Nakladatelství:Pressfoto Praha
Další informace:Vázaná, na titulním listě anonymní dedikace, 1. vydání, 93 stran, resumé v angličtině, ruštině, němčině a češtině.

Detail zboží...

39915.jpg

TALIANSKO


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1989
Nakladatelství:Pressfoto Bratislava
Další informace:Vázaná, mírně poškozená obálka, 128 stran textu a fotografií, slovensky. Jedná se o výpravnou fotografickou knihu , obsahující i...

Detail zboží...

45708.jpg

Jiří Havel

VÝCHODOČESKÝM KRAJEM


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1984
Nakladatelství:Pressfoto
Další informace:Vázaná s obálkou, 104 stran. Anglicko - německo - ruská mutace.

Detail zboží...

46434.jpg

Uspořádal M. Všetečka

VÝCHODOČESKÝ KRAJ - TRUTNOVSKO


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1988
Nakladatelství:Kruh Hradec Králové
Další informace:Vázaná, mírně poškozená obálka, 1.vydání, 346 stran, dobrý stav.

Detail zboží...

46759.jpg

Josef Ehm, Jaroslav Jelínek, Jaroslav Wagner

ČESKOSLOVENSKÉ HRADY A ZÁMKY


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1972
Nakladatelství:Orbis
Další informace:Vázaná s obálkou, 312 stran. Bohatě fotograficky vybavená kniha, doplněná popisy jednotlivých hradů, slohů i vybavení. V knize je razítko...

Detail zboží...

49885.jpg

František Přeučil

PRAŽSKÝ HRAD


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1986
Nakladatelství:Olympia Praha
Další informace:Vázaná, 1.vydání, ruské, anglické, francouzské, německé, španělské resumé, 40 barevných snímků, 74 černobílých, dobrý stav.

Detail zboží...

52008.jpg

Štěpán Bartoš, Bohdan Šeda

PARDUBICKÝ KRAJ MEZI LVEM A ORLICÍ


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:2010
Nakladatelství:Helios
Další informace:Vázaná, 197 stran. Obrazová publikace.

Detail zboží...

Do košíku...

160 Kč

Do košíku...
53406.jpg

Eugen Vasiliak

NAD ČESKOSLOVENSKEM


Kategorie:Knihy / Obrazové publikace
Rok vydání:1964
Nakladatelství:Snklhu Praha
Další informace:Vázaná, poškozená, silně ušpiněná obálka, na předsádce anonymní věnování, 1.vydání, autorem barevných leteckých snímků je eugen...

Detail zboží...

Do košíku...

150 Kč

Do košíku...
<<<-101099 | 1100 |

1101

| 1102 | 1103 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008