Kategorie
Kamenný obchod
Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02
| Otevírací doba: | ||
| Po-Pá | 9-12:30 | 13-17:45 |
| So | 9-12 | |
Nahlédněte do našeho obchodu
Více informací...
Obchod
Bylo nalezeno 24901 položek.
Jindřich Bečvář
SEZNAMUJEME SE S MNOŽINAMI
| Kategorie: | Knihy / Matematika |
| Rok vydání: | 1982 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1.vydání, 178 stran, 90 obrázků, 30 tabulek, dobrý stav. |
Jaroslav Zhouf, kolektiv autorů
SBÍRKA TESTOVÝCH ÚLOH K MATURITĚ Z MATEMATIKY
| Kategorie: | Knihy / Matematika |
| Rok vydání: | 2002 |
| Nakladatelství: | Prometheus |
| Další informace: | Brožovaná, 279 stran. Sbírka ze všech témat středoškolské matematiky. V první části je uvedeno zadání 300 úloh z devíti tematických... |
Ladislav Szantó
MAXWELLOVY ROVNICE
| Kategorie: | Knihy / Matematika |
| Rok vydání: | 2012 |
| Nakladatelství: | BEN - technická literatura |
| Další informace: | Brožovaná, 123 stran. Kniha pojednává o elektromagnetickém poli netradičním způsobem. Vychází z pěti srozumitelných postulátů... |
Karel Rektorys
PŘEHLED UŽITÉ MATEMATIKY I. A II. - KOMPLET 2 SVAZKY
| Kategorie: | Knihy / Matematika |
| Rok vydání: | 1995 |
| Nakladatelství: | Česká matice technická , Prometheus |
| Další informace: | 2 svazky. Pevná vazba, 720 + 874 stran. Výborný stav. ublikace podává přehled pojmů, výsledků, metod a vzorců ze všech matematických... |
František Jirásek, Josef Benda,m Stanislav Čipera, Milan Vacek
SBÍRKA ŘEŠENÝCH PŘÍKLADŮ Z MATEMATIKY DÍL 3.
| Kategorie: | Knihy / Matematika |
| Rok vydání: | 1989 |
| Nakladatelství: | SNTL |
| Další informace: | Okrajové úlohy pro diferenciální rovnice druhého řádu, soustavy obyčejných diferenciálních rovnic a jejich stabilita, počet... |
Jiří Mrázek
KDE ZAČÍNÁ BUDOUCNOST
| Kategorie: | Knihy / Fyzika |
| Rok vydání: | 1982 |
| Nakladatelství: | Mladá fronta Praha |
| Další informace: | Vázaná, 2. vydání, 480 stran, dobrý stav. |
I. B. Litineckij
BIONIKA
| Kategorie: | Knihy / Fyzika |
| Rok vydání: | 1982 |
| Nakladatelství: | Spn Praha |
| Další informace: | Vázaná, mírně odřené desky, 1. vydání, 341 stran textu a obrázků, dobrý stav. |
Z. Horák F. Krupka V.Šindelář
ZÁKLADY TECHNICKÉ FYSIKY 2. DÍL
| Kategorie: | Knihy / Fyzika |
| Rok vydání: | 1954 |
| Nakladatelství: | Práce Praha |
| Další informace: | Vázaná, přehled technické fysiky v celém rozsahu, 1. vydání, 921 stran, 994 obrázků, dobrý stav, poškozená obálka. |
E. Říman J.B. Slavík K. Šoler
FYZIKA / PŘÍRUČKA PRO PŘÍPRAVU NA VYSOKOU ŠKOLU /
| Kategorie: | Knihy / Fyzika |
| Rok vydání: | 1964 |
| Nakladatelství: | Sntl Praha |
| Další informace: | Brožovaná, 1.vydání, 200 stran 87 obrázků, dobrý stav. |