Zobrazovaná měna:
Česky Français Deutsch English
Kamenný obchod
antik3.jpg

Adresa:
Malé náměstí 129
Hradec Králové
500 02



Otevírací doba:
Po-Pá9-12:3013-17:45
So9-12

Nahlédněte do našeho obchodu


Více informací...
Košík

V košíku nemáte žádné položky.

Obchod


Bylo nalezeno 24851 položek.
126484.jpg

Sean M. Carroll

ČÁSTICE NA KONCI VESMÍRU


Kategorie:Knihy / Astronomie
Rok vydání:2014
Nakladatelství:Argo , Dokořán
Další informace:Vázaná bez obálky, 263 stran. Kterak nás honba za Higgsovým bosonem dovedla až na práh nového světa. Objev Higgsova bosonu je podle mnoha...

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
126485.jpg

Rudolf Kippenhahn

ODHALENÁ TAJEMSTVÍ SLUNCE


Kategorie:Knihy / Astronomie
Rok vydání:1999
Nakladatelství:Mladá fronta
Další informace:Vázaná bez obálky, 275 stran. Edice Kolumbus (147.) Proč slunce svítí a hřeje - Jak staré je slunce - Páter Scheine, kteý viděl skvrny i...

Detail zboží...

126498.jpg

Claude Tresmontant

DĚJINY VESMÍRU A SMYSL STVOŘENÍ


Kategorie:Knihy / Astronomie
Rok vydání:2002
Nakladatelství: Academia (CZ)
Další informace:Vázaná, 189 stran. Kniha je souborem sedmi přednášek z let 1977–1985: Experimentální vědy a východisko filozofické analýzy,...

Detail zboží...

207.jpg

Rudolf Schwarz

MOTÝLI 2 - DENNÍ


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1949
Nakladatelství:Vesmír, vydavatelská spol., Praha
Další informace:váz., v edici naše příroda v obrazech sv.VII., dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
883.jpg

Karel Hudec

PTÁCI 3 I. A II.


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1983
Nakladatelství:Academia Praha
Další informace:2 svazky. Fauna ČSSR, dvousvazkový soubor, pevná vazba, mírně potrhané obaly, 1236 stran, 651 obrázků, 29 barevných tabulí, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

500 Kč

Do košíku...
2748.jpg

V. J. Staněk

KRÁSY PŘÍRODY DÍL II.


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1949
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, kamerou za krásami matky země, 227 stran textu a fotografií, dobrý stav.

Detail zboží...

Do košíku...

200 Kč

Do košíku...
3543.jpg

J. Švec

MALÍ LOVEČTÍ PSI


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1988
Nakladatelství:SZN Praha
Další informace:Brožovaná, první vydání, \"Chov a výcvik, sbírka \"Lesnictví, myslivost a vodní hospodářství\", 296 stran textu a obrázků, mírně...

Detail zboží...

5002.jpg

Jindřich Dlouhý

M. V. LOMONOSOV- PORTRÉTY


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1968
Nakladatelství:Orbis Praha
Další informace:Brožovaná, edice \"Portréty svazek 30\", první vydání, 184 stran textu a obrázků, profil slavného ruského vědce, dobrý stav.

Detail zboží...

5881.jpg

Jiří Haager

KAPESNÍ ATLAS PĚSTOVANÝCH EXOTICKÝCH ROSTLIN


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1982
Nakladatelství:SPN Praha
Další informace:Vázaná, první vydání, 308 stran, 18 černobílých a 120 barevných obrázků, dobrý stav.

Detail zboží...

5882.jpg

Otakar Štěpánek

KAPESNÍ ATLAS RYB, OBOJŽIVELNÍKŮ A PLAZŮ


Kategorie:Knihy / Přírodní vědy
Rok vydání:1987
Nakladatelství:SPN Praha
Další informace:Vázaná, třetí vydání, 240 stran, 110 fotografií, dobrý stav.

Detail zboží...

<<<-10802 | 803 |

804

| 805 | 806 | +10>>>
Správné zobrazení a funkce stránek vyžaduje JavaScript.
Created by Honzis
©2008